Про компанію
Toyota Motor Kazakhstan є дочірньою компанією Toyota Motor Europe і наразі налічує 105 працівників.

Будучи офіційним дистрибьютором Toyota, компанія займається оптовим продажем та логістикою автомобілів, оригінальних запасних частин та аксесуарів Toyota.

Цілі:
Toyota Motor Kazakhstan прагнула вдосконалити рівень взаємодії з клієнтами та впровадити систему, яка б дозволила керувати всіма бізнес-процесами, що стосуються безпосередньо продажу автомобілів, та яка б давала можливості для максимального утримання потенційних та існуючих клієнтів урамках своїх брендів.

Для цього компанія обрала OntargIT IDMS, і на першому етапі наші фахівці допомогли впровадити CRM-частину спеціалізованого рішення для автоматизації індустрії.

Рішення
У рамках своєї поточної місії пропонувати клієнтам найкращий сервіс Toyota Motor Kazakhstan почала перехід на OntargIT IDMS CRM, побудованому на Microsoft Dynamics 365, чим зробила перший крок до подальшого покращення взаємодії з клієнтами на всіх рівнях бізнесу.

Результат
Завдяки якісно виконаній роботі фахівців OntargIT, Toyota Motor Kazakhstan тепер має можливість працювати в CRM-системі, яка не тільки надійно захищена, а й дозволяє зберігати та обробляти інформацію в єдиному сховищі даних.

Головна перевага – прозоре та зручне управління Customer Journey з потенційними та існуючими клієнтами. Користувачі можуть відслідковувати історію кожного клієнта та пропонувати додаткові пропозиції чи спеціальні умови, знаходячи персоналізований підхід до кожного клієнта.

За рахунок стандартизації процесів компанія гарантує високу якість роботи з клієнтами по всій дилерській мережі на всіх етапах продажу та післяпродажного обслуговування, а також підтримує стратегію компанії щодо утримання клієнтів.

Постійно актуалізована інформація щодо клієнтів дозволяє планувати і проводити таргетовані маркетингові активності.

Наступним кроком є ​​впровадження другого етапу проекту для Toyota Motor Kazakhstan.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Comments are closed.