Найголовніше сьогодні – не забувати, що війна в центрі Європи триває вже 6 місяців. Бренд-медіа YellowBlue і Франк Вільде разом зробили колаборацію: розробили принт на речах і донатять 100% прибутку від продажів на підтримку України.

Наша співпраця – сміливе рішення зробити щось разом, щоб допомогти Україні ще більше. Війна показала, що усе можливо: створити бренд з 0, стати впізнаваним на весь світ завдяки підтримці свободи та розробити концепт, знаходячись у різних куточках світу. Сам принт – це впізнаваний образ Франка у сукні А-силуету та ботфортах у супроводі символів українського опору: величезного прапора України, соняшника та панами, як у Калуша. Принт представлений на світшотах та футболках, всі моделі унісекс та оверсайз.

«Цей принт робить відсилання до одного з моїх образів з серії ліфтолуків, а «Ні війні» на кольорах українського прапора посилає чітке повідомлення, яке не можна не розбачити. Жахлива війна в Україні не закінчилася, і ми не будемо про це мовчати. Крім того, я говорив це раніше і повторюю це знову: мода політична. Важливо те, що ти одягаєш», – каже Франк Вільде.

Речі доступні для замовлення на сайті YELLOWBLUE, Іnstagram. YellowBlue має швидку міжнародну доставку, а тепер  доставляє і в Україну. 100% прибутку буде відправлено на допомогу Україні.

Франк Вільде

Френк Вільде – 59-річний стиліст, дизайнер і активіст з Німеччини. З перших днів війни Френк повністю присвятив свою сторінку в Instagram підтримці України: про нього та його селфі в ліфті знають усі. З Україною у Франка є своя історія: він часто працював там стилістом, має багато друзів звідти, а з перших днів війни він допомагає приймати українських біженців на Головному вокзалі Берліна. Френк – один із тих, хто на 6 місяць війни продовжує підтримувати Україну за кордоном.

YellowBlue (ex STAND4UKRAINE)

Це 100% неприбутковий бренд-медіа, створений для підтримки України. Команда, яка працює з перших днів війни, збирає колекцію принтів художників з усього світу та розвиває їх ідеї разом із власним дизайнером, які потім друкують на одязі: футболках, толстовках та світшотах. На сайті YELLOWBLUE є функція: під час оплати можна обрати, до якого фонду підуть гроші. Зараз команда робить донати для «Повернись живим», «Голоси дітей», UANIMALS та Фонду Сергія Притули. Загальна сума пожертв наразі становить більше 1 млн. грн.

Принт з колаборації YellowBlue та Франка Вільде “No War”

Футболки з принтом “No War

Світшоти з принтом “No War”

You may also like

Comments are closed.