Такі дані були оприлюднені на щорічній міжнародній конференції по штучній траві «The Grass Yarn and Tufters Forum 2017», яка пройшла наприкінці березня у Мадриді, Іспанія. На заході також виступили представники української компанії «ФФУ Продакшн», яка є першим і єдиним у світі заводом, який належить футбольній федерації країни. На форумі підіймалися питання стосовно усіх етапів виробництва штучної трави: від виготовлення сировини і тафтингу до встановлення покриттів і кінцевого використання. За даними компанії AMI Consulting, яка є європейським лідером у галузі спеціалізованих досліджень ринків пластику, минулий рік був періодом активного зростання для ринку штучної трави у світових масштабах. Даний ринок у 2016 році виріс на 12-15% порівняно з попереднім періодом. Особливо активні темпи росту відмічено у Європі, на спортивних ринках штучної трави, а також на ринках штучної трави для дозвілля та озеленення. Представник AMI Consulting відмітив, що попит на штучну траву продовжує зростати практично в усьому світі. На сьогодні найбільші гравці на даному ринку – виробники з оборотом не менше 100 млн. доларів на рік. До числа ТОП-5 найбільших світових компаній входить і група Polytan, з якою активно співпрацює український завод «ФФУ Продакшн». «Ринок штучної трави зростає в усьому світі дуже активними темпами, тому що на сьогодні це оптимальне рішення як для професійного футболу, так і для різноманітних зон рекреації, – розповів Андрій Окунський, директор «ФФУ Продакшн». – Наш завод зможе повністю забезпечити потреби футбольної інфраструктури України, що дозволить футболістам усіх рівнів грати на найсучаснішому покритті 3-го покоління». За словами Андрія Окунського, співпраця «ФФУ Продакшн» з групою Polytan дає Україні можливість використовувати у виробництві найсучасніші технології і виготовляти продукт, якість якого відповідає найвищим світовим вимогам, що підтверджено сертифікатами Міжнародної федерації футболу (FIFA). Також це можливість використовувати у виробництві останні інноваційні розробки, наприклад, ті, які щойно були презентовані на форумі. «Україна зможе відразу зробити суттєвий ривок у модернізації футбольної інфраструктури, перестрибнувши відразу кілька етапів, через які проходили західні країни протягом останніх десятиліть», – підсумовує директор «ФФУ Продакшн».

Довідка про компанію

  • ТОВ «ФФУ Продакшн» – перший вітчизняний завод з виробництва високотехнологічного штучного покриття для мультиспортивних майданчиків та професійних футбольних полів cвітового рівня.
  • Компанія заснована Федерацією футболу України (ФФУ) у 2016 році. Основна мета підприємства – сприяти розвитку та модернізації футбольної інфраструктури в Україні.
  • Виробництво базується на технологіях німецької компанії Polytan, яка з 1969 року є одним з світових лідерів у виготовленні штучних спортивних покриттів та рекомендована FIFA, FIH, IRB. Всі матеріали та компоненти, необхідні для виробництва, є екологічно чистими та відповідають сучасним світовим стандартам.
  • Основним продуктом «ФФУ Продакшн» є система штучного покриття III-го покоління LigaGrass Pro CoolPlus. Особливості даного продукту: висока зносостійкість, довгий строк експлуатації, ультратонке волокно, гіпоалергенність, УФ‑стійкість, особлива гофрована форма трави з шорохуватою поверхнею, що забезпечує ідеальне зчеплення взуття гравця з поверхнею ігрового поля, система дуоколор, що робить покриття візуально ідентичним з натуральним газоном.
  • Компанія забезпечує надання повного пакету послуг за принципом “все з одних рук”: проектування та підготовка майданчиків, виготовлення штучного газону, укладка штучного газону та поточне обслуговування.
  • Покриття «ФФУ Продакшн» є оптимальним варіантом для професійних спортивних клубів, навчальних закладів, баз відпочинку, а також підходить для створення ландшафтних зон навколо громадських та соціальних об’єктів.

You may also like

Новини компаній

42,1% українських МСБ відзначають брак кваліфікованих працівників: Netpeak Group надає в паблік курси для навчання та адаптації співробітників

Хмарна LMS-платформа АcademyOcean (частина Netpeak Group), надасть українським компаніям безкоштовний доступ до 10 курсів з ...

Leave a reply