Поставка сучасного медичного обладнання у дві лікарні Харкова відбулася завдяки благодійним донатам клієнтів ПриватБанку на програму “Допомога шпиталям та медзакладам України”, що реалізує благодійний фонд банку «Допомагати просто!».

“Попри війну, наші клієнти-благодійники продовжують модернізовувати українські лікарні, – поділився директор Північно-Східного Макрорегіону ПриватБанку Андрій Терещенко. – Приємно усвідомлювати, що, користуючись сервісами банку, вони допомагають озброювати лікарів найсучаснішим обладнанням задля сотень  врятованих життів”.

Програма “Допомога шпиталям та медзакладам України” була започаткована у червні минулого року, і українці вже перерахували понад 70 мільйонів гривень на медичне обладнання, медикаменти, витратні матеріали для українських лікарень різних регіонів України.

Ставши меценатом благодійного фонду “Допомагати просто!”, кожен може зробити свій внесок та допомогти тим, хто потребує цієї допомоги найбільше. Долучитися до благодійної програми “Допомога шпиталям та медзакладам України” чи до іншої з переліку чинних можна в декілька кліків у розділі «Добро» Приват24, терміналах самообслуговування та банкоматах ПриватБанку, на сайті dobro.privatbank.ua, а також благодійні внески приймають у касах відділень банку.

You may also like

Comments are closed.