Мінекономрозвитку та Київська ТПП пропонує  підприємцям Києва можливість 13 лютого 2017 р. взяти участь в обговоренні основних стратегічних напрямків розвитку МСП та основних пунктів проекту Стратегії розвитку МСП на період до 2020 року.

Також підприємці Києва та Київської області 22 лютого зберуться на конференцію в рамках якої будуть обговорюватися найважливіші питання ведення підприємницької діяльності у 2017 році.

Мінекономрозвитку є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері розвитку підприємництва (постанова Кабінету Міністрів України
від 20.08.2014 № 459).

Планом пріоритетних дій Уряду на 2016 рік, схваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.05.2016 № 418-р, передбачено розроблення проекту Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні (розділ 5 “Створення сприятливого бізнес-клімату і розвиток малого та середнього підприємництва”). Робота над проектом Стратегії триває. Проект документу офіційно оприлюднено на сайті Міністерства 16 січня для громадських консультацій.

http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=6b237e21-1d83-41af-a03a-9fe25be93530&title=ProektRozporiadzhenniaKabinetuMinistrivUkrainiproSkhvalenniaStrategiiRozvitkuMalogoISerednogoPidprimnitstvaVUkrainiNaPeriodDo2020-Roku

Зауваження та пропозиції збираються до 16 лютого.

Напрацювання плану імплементації Стратегії і відповідні консультації (заходи, строки, відповідальні, індикатори виконання, фінансування) плануються наступним етапом, орієнтовно на березень-травень, в строк 3 місяці після підписання КМУ відповідного Розпорядження і схвалення Стратегії розвитку МСП,  як рамкового документу, що визначає напрями і принципи.

Програма обговорення включатиме в себе три частини:

1. Презентація основних стратегічних напрямків розвитку МСП до 2020 року та основних пунктів рамкового документу Стратегії: пропозиції Міністерства економічного розвитку і торгівлі України(6 стратегічних напрямів).

  • Покращення нормативно-правового, інституційного та операційного середовища для МСП.
  •    Покращення доступу МСП до фінансування та спрощення податкового адміністрування.
  •    Популяризація підприємницької культури та розвиток конкурентоспроможного людського капіталу та підприємницьких навичок.
  •    Сприяння експорту / інтернаціоналізації МСП в контексті Угоди про асоціацію та Угоди про зону вільної торгівлі.
  •    Підсилення конкурентоспроможності та інноваційного потенціалу МСП.

2. Сесія Питань-відповідей та дискусія, спрямована на отримання зворотного зв’язку від учасників обговорення.

3. Презентація Київської ТПП можливостей та планів щодо підтримки розвитку бізнесу підприємців.

Зустріч відбудеться з 14:00  по 16:00 13 лютого 2017 року за адресою:м. Київ, вул.. Б.Хмельницького, 55, конференц-зал (8 поверх).

Просимо Вас підтримати нашу ініціативу та запрошуємо особисто взяти участь у даному обговоренні.

Інформацію та можливі коментарі щодо внесення змін до проекту Стратегії розвитку МСП  можливо подати також письмово до 14.02.2017 року.

Участь у заході безкоштовна.

Для участі у заході необхідно  зареєструватися в відділі сприяння розвитку підприємництва Київської ТПП:

E-mail: [email protected];

тел.: (044) 482-04-40.

Додаток: проект Стратегії розвитку  МСП  на період до 2020 року на 10 арк.

З повагою,

Віце-президент Київської ТПП                                             В.С.Майстренко

Джерело: chp.com.ua

You may also like

Leave a reply