Міністерство аграрної політики та продовольства України розпочало співпрацю з представниками американського бізнесу та влади задля встановлення та розширення можливостей розвитку малих і середніх фермерських господарств в Україні. Про це розповіла заступник міністра Владислава Рутицька.

«Ми очікуємо побудови якісних інструментів між OPIC (Корпорація приватних закордонних інвестицій США. – Ред.) і американськими компаніями, представленими в Україні в якості інвесторів, щоб завдяки цьому у нас була можливість фінансувати наш малий і середній фермерський бізнес”, – розповіла вона.

МАТЕРІАЛ З ТРАВНЕВОГО НОМЕРУ “ДАЙДЖЕСТ МСБ”

Саме корпорація OPIC сприяє американським компаніям при реалізації інвестиційних проектів на ринках країн, що розвиваються. В основному, це відбувається за рахунок кредитів і гарантій, страхування від політичних ризиків і підтримки фондів приватних інвестицій.

Рутицька наголошує, що такі інструменти допоможуть поліпшити інвестиційний клімат України і нададуть можливість залучити якісне фінансування для реалізації проектів українськими малими та середніми фермерськими господарствами.

Крім того, заступник міністра зазначила, що, говорячи про співпрацю з США, для України сьогодні також дуже важливо продовження підтримки американських інвесторів через ЕКСІМ-Банк США.

За матеріалами: ukrinform.ua

You may also like

Leave a reply