Spotify доступний без оплати за трафік у тарифі Joice

Spotify доступний без оплати за трафік у тарифі Joice

З 26 серпня усі клієнти молодіжного тарифу Joice можуть користуватись сервісом Spotify без оплати за трафік. Сервіс, що набирає популярності в Україні, включено до послуги Music PASS в тарифі Joice. В рамках послуги абоненти тарифу вже користуються топовими музичними сервісами – Apple Music, YouTube Music, Google Play Music, Shazam, Soundcloud і Deezer. Гігабайти в тарифі при користуванні цими сервісами не витрачаються.

Joice пропонує безлімітний трафік для топових мультимедійних майданчиків і сервісів:

  • Відео: YouTube, Netflix і MEGOGO;
  • Музика: Apple Music, YouTube Music, Google Play Music, SoundCloud, Shazam, Deezer і Spotify;
  • Ігри та магазини додатків: Twitch, AppStore, Google Play, Steam і Discord;
  • Cоцмережі та месенджери: Instagram, Facebook, Pinterest, LinkedIn, TikTok, Snapchat Twitter, Telegram, Viber, WhatsApp і Skype.

Тариф орієнтований на інтернет-користувачів, разом з тим включає і великий пакет хвилин для розмов: 600 хвилин для дзвінків на всі мережі по Україні. У щомісячний пакет послуг також включені 6 Гб швидкісного інтернету, яких вистачить браузер та інші сервіси, що не включені в безліміт. Вартість тарифу 120 грн/місяць.

Vodafone Україна з кейсом «Запуску молодіжного тарифу Joice» зібрав золото, срібло та бронзу на щорічної церемонії нагородження Effie Awards Ukraine. За результатами досліджень, проведених після 3 місяців рекламної кампанії Joice, Vodafone вийшов у лідери за сприйняттям як «оператор для молоді».

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 22 країнах і має партнерські угоди з операторами 48 країн. Станом на 31 березня 2020 року Vodafone надає послуги близько 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015-2019 роках перевищили 26,6 млрд грн. На сьогоднішній день Vodafone забезпечує покриття 3G для 86% жителів України, і 4G для більше 74% жителів країни.

Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19,5 млн клієнтів.

Оставить комментарий