Сьогодні вебінар «Як стати депутатом за 300 грн» – #DefineYourFuture»

Сьогодні вебінар «Як стати депутатом за 300 грн» – #DefineYourFuture»

#DefineYourFuture вебінар 2 – «Як стати депутатом за 300 грн», 25 червня, початок о 16:00.

Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні, за підтримки Агентства Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID), уже сьогодні, 25 червня проведе другий вебінар в рамках ініціативи #DefineYourFuture – «Як стати депутатом за 300 грн». Початок о 16:00 год.

Ви зрозумієте, наскільки важливими є гроші у досягненні Ваших політичних цілей, також навчитеся використовувати інші ресурси та сильні сторони своєї особистості для перемоги на виборах. Під час вебінару, Андрій Саук, на практичних кейсах та особистому досвіді розгляне головні передумови та стратегії, які допоможуть Вам перемогти на виборах, стати успішним депутатом та розвивати Вашу громаду.

Детальніше про про програму вебінару та тренера на платформі МРІ для онлайн навчання.

Для участі необхідно заповнити анкету.

#DefineYourFuture / #ВизначайСвоєМайбутнє – ініціатива, спрямована на залучення молоді до громадської та політичної активності напередодні місцевих виборів 2020 року. Ініцітива включає в себе навчальні онлайн семінари, школу дебатів для підвищення якості політичної дискусії та конкурс коротких мотивуючих відео для заохочення молоді брати участь у виборах. Щочетверга о 16 год МРІ організовуватиме вебінари для молодих кандидатів у депутати та членів виборчих команд.

Оставить комментарий