Експерти рейтингу банків з найкращими екосистемами для бізнес-клієнтів у країнах Східної Європи та Центральної Азії, SME Banking Agency оприлюднили результати щорічного дослідження “Екосистеми для бізнесу 2022“, під час якого було проаналізовано сервіси для юридичних осіб та приватних підприємців, які пропонують понад 150 банків регіону.

Відповідно до результатів цього рейтингу, ПриватБанк визнано банком, що створив найбільш ефективну екосистему банківського обслуговування малого бізнесу, що сприяє активному розвитку підприємництва в Україні.

“ПриватБанк обслуговує більше 70% всіх українських підприємців, і ми продовжуємо підтримувати малий бізнес не лише сучасною діджитальною базою та якісними банківськими послугами, програмами фінансування бізнесу, а й необхідними для роботи бізнесу інформаційними сервісами та мотиваційними програмами,говорить керівник дирекції обслуговування бізнес клієнтів ПриватБанку Євген Заіграєв. – Особливо це важливо під час війни, коли наші технології дозволяють бізнес клієнтам працювати з будь якої точки світу, вдвічі скоротити терміни розгляду та видачі кредитів, а співпраця з державними програмами розвитку малого бізнесу дозволяють надати підприємцям вкрай необхідне фінансування на доступних бізнесу умовах”.

Нагадаємо, що за дослідженнями компанії CBR, 45% юридичних осіб та 69% підприємців називають ПриватБанк основним банком з обслуговування їх бізнесу.

Вам також може сподобатися

Comments are closed.