У вересні 2022 року мешканці та гості Одеси безконтактно оплатили через QR код та Приват24 понад 340 тисяч поїздок міським транспортом. Як повідомив директор Південного макрорегіонального управління ПриватБанку Олексій Цимбалюк, цифрова оплата проїзду стає позитивним трендом Одеси – для порівняння, у жовтні минулого року було придбано 8,5 тисяч QR квитків. Загалом за рік роботи проекту одесити та гості міста придбали через QR-код майже 2 млн квитків.

За словами Олексія Цимбалюка, оплата  за проїзд у міському транспорті через QR-код – не лише швидко та зручно, але й вигідно. Для пасажирів, які розраховуються за проїзд через QR-код, вартість квитка складає 7 грн замість 8 грн.

Нагадаємо, що у вересні 2021 року в Одесі стартував проект оплати за проїзд у комунальному транспорті через QR-код – плакати з QR-кодом розміщено у 284 вагонах тролейбусів та трамваїв міста. 

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк відновлює банківські послуги на звільненій Херсонщині: поновлено роботу банкомату у Дарʼївці

ПриватБанк продовжує відновлювати мережу банківських послуг для жителів звільненої території Херсонщини. У селі Дарʼївка Білозерського ...

Comments are closed.