Винайняти квартиру в Кропивницькому коштує від 1200 грн на околиці міста.

Ріелтори агенцій нерухомості в Кропивницькому зазначають, що ціни на оренду квартир у Кропивницькому підвищились незначно. Як розповів Domik.ua директор АН «Алекс-R» Олександр Головко, у Кропивницькому висока вартість комунальних послуг, тож власники житла не можуть серйозно підвищувати орендну плату — в іншому випадку винаймачі квартир просто не зможуть її сплачувати.

Читайте також: Ціни на продаж квартир у Кропивницькому

Ціни на довгострокову оренду квартир у Кропивницькому стартують від 1000 грн за однокімнатне житло без меблів на околиці міста. Для порівняння, мінімальна вартість бюджетної квартири в Запоріжжі складає 1300 грн на місяць. Ціни на двокімнатні квартири економ-класу в Кропивницькому починаються від 1500 грн.

Читайте також: Тарифи на холодну воду в Кропивницькому у серпні 2016 року

Винайняти однокімнатну квартиру бізнес-класу в Кропивницькому можна від 2000 грн на околиці міста. У центрі та прицентральних районах оренда такого житла буде коштувати 2500-3000 грн. Ціни на двокімнатні квартири класу “бізнес” у Кропивницькому знаходяться на рівні 2500 грн на околицях міста та від 3000 грн до 6000 грн в центрі та прицентральних районах.

Більше про ціни на оренду квартир у Кропивницькому можна знайти тут.

Источник: domik.ua

You may also like

Leave a reply