Європейська мережа медичних лабораторій Сінево та Сили територіальної оборони Збройних Сил України інформують про посилення співпраці в сфері лабораторної діагностики та матеріально-технічного оснащення медичних та навчальних центрів.

В межах співпраці, яка розпочалася невдовзі після повномасштабного вторгнення, компанія Сінево, лабораторний партнер Сил ТрО ЗСУ, забезпечувала процес безкоштовного виїзного тестування на COVID-19 офіцерів Сил ТрО ЗСУ, які брали участь у «Вишколі капітанів», передала на потреби медичних закладів і шпиталів засоби індивідуального захисту, медикаменти та реагенти на суму понад 2 млн грн, а захисники та захисниці Сил ТрО ЗСУ отримали доступ до безоплатних аналізів* по всій території України**. В планах компанії – в найближчому майбутньому забезпечити навчальні центри Сил ТрО ЗСУ найсучаснішими манекенами імітації травми. Це дозволить бійцям краще оволодіти навичками тактичної медицини, щоб врятувати життя собі, та побратимам.

«Бути лідером ринку, це завжди велика відповідальність і не тільки перед своїми клієнтами, співробітниками та контрагентами, але й перед тими людьми, завдяки мужності і непохитності котрих ми сьогодні можемо спокійно працювати – перед воїнами ЗСУ, – відзначив Микола Скавронський, заступник генерального директора Сінево Україна. – Від початку повномасштабного вторгнення ми не припиняли всебічну підтримку армії, а підписання меморандуму і надання компанії статусу «Сінево – лабораторний партнер ТрО» не лише відкриває нові можливості співпраці, але й є дуже символічним для нас. Адже ми були першими, хто запропонував українцям можливість швидкої, точної та зручної лабораторної діагностики, а бійці Сил ТрО ЗСУ серед перших стали на захист батьківщини. Відважний вчинок і велика відповідальність, за яку ми безмежно вдячні».

У 2022-2023 роках компанією було перераховано 3 млн грн на офіційний рахунок ЗСУ, 1 млн грн до благодійного фонду Сергія Притули «На помсту», сформовано та доставлено на схід 4 вантажівки гуманітарної допомоги, та загалом з моменту повномасштабного вторгнення було виконано безкоштовних лабораторних досліджень для українців в рамках різних проєктів й ініціатив на суму понад 7 млн грн.

*за письмовим скеруванням медичної служби Сил ТрО ЗСУ.

**крім тимчасово окупованих територій та зон бойових дій.

Про Сінево Україна (Synevo Ukraine):

Європейська мережа медичних лабораторій Сінево Україна (Synevo Ukraine) – найбільша мережа в Україні, яка налічує 329 лабораторних центри, 7 лабораторій (у Києві, Львові, Чернівцях, Вінниці, Одесі, Херсоні та Дніпрі), та понад 1900 співробітників у 137 населених пунктах країни. Започаткована у 2007 році в Києві, сьогодні мережа медичних лабораторій Сінево Україна здатна виконувати понад 800 видів тестувань, і щороку обслуговує біля 4 млн клієнтів, виконуючи більше ніж 20 млн тестів.

Сінево Україна є частиною провідної міжнародної компанії в галузі охорони здоров’я та діагностичних послуг Medicover. Міжнародна лабораторна мережа Сінево (Synevo) представлена у 10 країнах Європи, а лабораторії Сінево працюють у Німеччині, Польщі, Румунії, Туреччині, Грузії, Молдові, Болгарії, Сербії, Боснії та Герцеговині. У 2017 році Сінево Україна у складі Medicover була зареєстрована на біржі Nasdaq (Stockholm), ставши першою, та єдиною, в Україні медичною компанією, яка здійснила ІРО.

Для отримання додаткової інформації відвідайте synevo.ua

Про компанію Medicover:

Medicover – провідна міжнародна компанія з надання медичних та діагностичних послуг, яка була заснована у 1995 році. Сьогодні під управленням Medicover працює велика кількість амбулаторій, лікарень, спеціалізованих закладів, лабораторій та пунктів забору крові, а найбільшими ринками збуту компанії є Польща, Німеччина, Румунія та Індія. У 2022 році дохід Medicover склав більше ніж 1,5 млрд євро, а штат компанії налічував понад 44 000 співробітників.

Для отримання додаткової інформації відвідайте medicover.com

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк розпочав благодійний проект поставки критично важливого медобладнання для нейрохірургічних відділень українських лікарень

ПриватБанк у співпраці з Українською асоціацією нейрохірургів розпочав новий благодійний проект для оснащення критично важливим ...

Comments are closed.