«Сільпо» відкриває станцію з прийому вторсировини #SilpoRecycling у Львові

«Сільпо» відкриває станцію з прийому вторсировини #SilpoRecycling у Львові

Мережа супермаркетів «Сільпо» відкриває станцію з прийому вторсировини SilpoRecycling у місті Львів. Відкриття відбудеться 4 вересня о 18:00 за адресою: вул. Наукова, 35а, ТЦ «ВАМ».

Станції переробки відходів вже успішно працюють у столиці, однак проблема поводження з вторсировиною не менш актуальна для регіонів. Саме тому мережа SilpoRecycling розширяє свою географію. Цього разу нова станція з`явиться у Львові – місті, багато жителів якого впродовж тривалого часу свідомо сортують відходи.

«Жителі Львова не з чуток знають про необхідність сортування відходів. В цьому чудовому місті багато свідомих людей і вже є одна сортувальна станція. Ми у «Сільпо» хотіли б зробити процес сортування ще більш доступним та приємним для львів`ян, тому відкриваємо станцію SilpoRecycling на вулиці Науковій», – коментує керівниця проекту SilpoRecycling Галина Дмитрук.

Проект втілено у співпраці з ГО «ЕКОРЕАНІМАЦІЯ». Як і на станціях в Києві, Запоріжжі, Дніпрі та Харкові, всі, хто принесе сміття на переробку, отримають заохочення у вигляді балів програми «Власний Рахунок».

За 1 кг скла можна отримати 150 балів, 1 кг паперу – 250 балів, 1 кг металу – 700 балів, а за 1 кг пластику – 500 балів. Згідно з правилами програми «Власний Рахунок», після закінчення звітного періоду бали перетворюються на бонуси, які можна використати для покупок у «Сільпо». При перерахуванні в бонуси діє така схема: 1 бал = 1 копійка, 100 балів = 1 грн.

Станція прийматиме такі види сировини:

  • пластик – ПET-пляшки, стретч-плівку, поліетиленові пакети, упаковку з маркуванням HDPE;
  • папір – картон, папір, журнали, газети, паперове пакування, упаковка Tetra Pak;
  • скло – скляні пляшки, банки від консервації, пляшечки від дитячого харчування;
  • метал – алюмінієві банки.

Источник: TradeMaster.UA

Оставить комментарий