Школа Vodafone Big Data Lab завершила курс підготовки аналітиків великих даних, який тривав в умовах війни, та готує новий набір. Навчальний процес поточного курсу вдалося відновити через три місяці після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Минулого тижня частина групи успішно захистила великий фінальний проект. Завдання, які надав для проекту data science підрозділ Vodafone Україна, базувались на реальних бізнесових задачах, тож фінальний проект можна повноцінно використовувати у портфоліо студентів.

Заснована Vodafone школа Big Data Lab – це комплексний інтенсивний курс з підготовки data science спеціалістів тривалістю 6 місяців. За час навчання студенти отримали повний набір знань і навичок, достатніх для старту кар’єри в data science: фундаментальні математичні знання, експертизу роботи з даними в різних галузях і практику з реальними великими даними Vodafone. Для курсу використовувались знеособлені дані. Тепер випускники школи можуть як продовжити поглиблювати знання в обраному напрямку, так і розпочати кар’єру в data science на позиціях Junior Data Scientist, Junior Analyst, Junior Data Analyst, Junior User Acquisition Analyst тощо.

Як і в попередніх випусках, студенти працевлаштовувались за фахом ще під час навчання. Загалом більше 80% студентів, які захистили фінальний проект, вже працюють з data science. До створення курсу долучились найкращі фахівці України та світу, які розробили комплексну програму навчання з data science. Програма дозволяє у стислі терміни оволодіти теоретичними знаннями з доменною експертизою і на практиці навчитись працювати з великими даними. Навчання проводилось онлайн з дотриманням правил безпеки під час повітряної тривоги. Студенти мали можливість спілкуватись з менторами в режимі реального часу, а також переглядати записи лекцій. Vodafone Big Data Lab незабаром відкриває новий набір на курс. Слідкувати за анонсами та новинами школи варто на сайті bigdatalab.com.ua

Про Big Data Lab
Big Data Lab – це комплексний інтенсивний курс з підготовки data science спеціалістів, який передбачає вивчення фундаментальних математичних дисциплін з аналізу даних, доменну експертизу і практику з реальними знеособленими великими даними Vodafone.

Про Vodafone
Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, зокрема мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні та має партнерські угоди з операторами 48 країн. Станом на 30 червня 2022 року Vodafone надає послуги понад 323 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 28 мільйонам користувачів фіксованого інтернету, 22 мільйонам користувачів ТВ-послуг та об’єднує понад 159 мільйонів IoT пристроїв і платформ. Більш детальна інформація на сторінці: www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, що надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G, фіксованого зв’язку та інтернету. Інвестиції Vodafone у період активного будівництва мереж
швидкісного в 2015 – 1 кв. 2022 року перевищили 33,6 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство й розвивати нові технологічні послуги – Інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 16,6 млн клієнтів. З грудня 2019 року Vodafone Україна входить до складу NEQSOL Holding.

Про NEQSOL Holding
NEQSOL Holding – це диверсифікована група компаній, що працюють у різних галузях і країнах. Основні напрями діяльності: нафтогазова, телекомунікаційна, високотехнологічна і будівельна галузі. Група компаній працює у Великій Британії, США, Туреччині, Азербайджані, Україні, Грузії, Казахстані, ОАЕ та інших країнах. Наприкінці 2020 року у зв’язку з планами щодо подальшого розвитку бізнесу в Україні холдинг відкрив представництво в Україні.

You may also like

Comments are closed.