CXID-EКСПО 2017 – це комплекс заходів для власників бізнесу, представників бізнес-інфраструктури, міжнародних організацій, місцевих та загальнонаціональних органів влади, спрямованих на розвиток підприємницької діяльності в Донецькій і Луганській областях.

CXID-EКСПО 2017 запрошує керівників і власників малого та середнього бізнесу (МСБ) з різних галузей для пошуку ділових партнерів, клієнтів і встановлення нових комерційних відносин. На панельних дискусіях і презентаціях учасники дізнаються про історії успіху в бізнесі, інноваційні технології та відкриють для себе нову продукцію від місцевих виробників. Це унікальна можливість для малих і середніх підприємств розширити ринки збуту і знайти нові можливості розвитку своєї справи.

Провідні експерти з підтримки бізнес-інфраструктури та представники міжнародних організацій розкажуть про програми, послуги та ресурси, які відкриті для підприємців у регіоні. Відомі товаровиробники проведуть для вас майстер-класи і навчать, як створити якісний продукт своїми руками. На CXID-EКСПО 2017 ви також дізнаєтеся про історії успіху підприємців, які отримали грант від ПРООН, що дозволив їм з нуля запустити бізнес та успішно його розвивати. Також кожен відвідувач візьме участь у розіграші призів від виробників, організаторів та їх партнерів.

Партнерами CXID-EКСПО 2017 є Донецька і Луганська обласні державні адміністрації, Донецька та Луганська торгово-промислові палати та Агенції регіонального розвитку Донецької та Луганської областей. Ініціатива реалізується ПРООН за фінансової підтримки Великобританії.

21-22 березня 2017 р., Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 1а (ЕКО маркет). Деталі та програма.

23-24 березня 2017 р., Сєвєродонецьк, вул. Маяковського, 28 (Льодовий палац спорту).

ПРОГРАМА

You may also like

Leave a reply