ТОВ «Шериф Розмінування» отримав від Центру протимінної діяльності Міністерства оборони сертифікати для проведення робіт з гуманітарного розмінування і стала оператором протимінної діяльності та отримала право проводити роботи з очищення району ведення бойових дій, розмінування вручну, здійснювати технічне і нетехнічне обстеження по всій території України.

Замінування територій є серйозною проблемою для України, адже 250 000 квадратних кілометрів землі забруднені вибухонебезпечними предметами. росія створила в Україні найбільше мінне поле у світі.

Шериф Розмінування долучається до допомоги державі і бізнесу професійними кадрами у сфері гуманітарного розмінування задля прискорення знешкодження вибухонебезпечних предметів задля відновлення постраждалих територій та безпечного повернення на них мешканців та бізнесу, щоб стимулювати економічне зростання таких регіонів.

Шериф Розмінування і компанія з Англії  CleanLand Solutions створили консорціум щоб використовувати кращі світові практики і обладнання з розмінування відповідно до Міжнародних стандарти протимінної діяльності (IMAS).

Шериф Розмінування  входить до холдингу охоронних компаній SHERIFF, який 21 рік є лідером у сфері охоронного бізнесу України. Холдинг надає повний комплекс охоронних послуг, серед яких фізична охорона об’єктів, відеоспостереження, пожежна безпека, інкасація, контроль доступу у приміщення і моніторинг охоронної сигналізації.

You may also like

Новини компаній

Малий бізнес у випадку аварійного відключення електрики може приймати оплату картками через мобільний застосунок «Термінал» ПриватБанку

У випадку аварійного відключення електрики, малий бізнес і підприємці можуть не припиняти прийом безготівкових оплат ...

Comments are closed.