Забезпечуючи покриття ринку 98%, компанія Bosch пропонує широкий асортимент щіток склоочисників для лобового та заднього скла для більшості моделей електромобілів і гібридних автомобілів, представлених на європейському ринку.

  • Позитивна динаміка зростання реєстрацій електричного транспорту у світі та Україні.
  • Зростання попиту на швидкозношувані деталі та вузли.
  • Асортимент склоочисників Bosch покриває 98% електромобілів європейського й американського виробництва.

Електромобілі швидко зміцнюють свої позиції на світовому ринку. Згідно з даними, опублікованими торговою асоціацією виробників автомобілів ACEA, в третьому кварталі 2021 року на електромобілі з акумуляторними батареями припадало 9,8% продажів у ЄС, а на гібридні автомобілі — 9,1%. У сукупності вони перевершили продажі дизельних автомобілів (17,6%).

Україна не стоїть осторонь нових автомобільних тенденцій. Цифри реєстрацій свідчать, що позитивна динаміка зростання електричного транспорту тримається вже не перший рік. За даними МВС, у 2021 році було зареєстровано 8 541 електромобіль, що на 18,9% перевищило результати минулого року. При цьому частка нових електромобілів зросла до 14,2%.

Разом зі зростанням продажів електричних і гібридних автомобілів істотно виріс попит і на деталі та вузли, що швидко зношуються, — і з боку автовласників, і з боку ремонтних майстерень. Забезпечуючи покриття ринку 98%, компанія Bosch пропонує широкий асортимент щіток склоочисників для лобового та заднього скла для більшості моделей електромобілів і гібридних автомобілів, представлених на європейському ринку.

Щітки склоочисників Bosch Aerotwin забезпечують високу ефективність очищення скла за низького рівня шуму навіть в екстремальних погодних умовах. Гума щіток склоочисників виробляється за унікальною технологією РРР (Power Protection Plus) із запатентованим покриттям, завдяки чому щітки мають збільшений термін служби, гарантують чіткий огляд і підвищують комфорт і безпеку під час водіння. Пружинні елементи зі сплаву Evodium забезпечують рівномірний розподілений контактний тиск для якісного очищення лобового скла без смуг. До того ж інноваційна добавка у складі гуми гарантує підвищену стійкість до впливів навколишнього середовища.

Підібрати відповідний комплект склоочисників можна на сайті boschwiperblades.com. Досить вказати марку, модель та рік авто.

Купуйте товар тільки у перевірених і надійних постачальників. Обрати офіційного дилера можна на сайті: www.boschaftermarket.com/ua/uk/dealer-locator.html

Bosch Group є провідним постачальником технологій та послуг у світі. У компанії працює близько 394 500 працівників (станом на 31 грудня 2020 року). Продажі компанії у 2020 році за попередніми оцінками склали 71,6 млрд. євро. За видами діяльності, компанія поділяється на чотири бізнес-сектори: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари та Енергетика та Будівельні технології. Як провідний постачальник IoT, Bosch пропонує інноваційні рішення для «розумних будинків», промисловості 4.0 та автомобілів з Інтернет-підключенням. Компанія використовує свій досвід і знання у сфері сенсорних технологій, програмного забезпечення та послуг, а також власний хмарний сервіс, щоб стати єдиним постачальником мережевих і багатопрофільних рішень для клієнтів. Стратегічною метою групи компаній Bosch є забезпечення життя людей підключеними до Інтернету продуктами та рішеннями, які або містять штучний інтелект (AI), або були розроблені та виготовлені з його допомогою. Bosch покращує якість життя в усьому світі за допомогою інноваційних продуктів та послуг, що надихають. Компанія Bosch створює технології, які «винайдені для життя». До складу Bosch Group входить компанія Robert Bosch GmbH та близько 440 дочірніх і регіональних компаній у 60 країнах. Світова мережа виробничих, інженерних та торгових мереж Bosch охоплює майже всі країни світу. Основою для майбутнього зростання компанії є її інноваційний потенціал. У 126 підрозділах компанії Bosch по всьому світу працюють 72 600 співробітників у галузі досліджень та розробок, а також близько 30 000 розробників програмного забезпечення.

Компанію заснував Роберт Бош (1861-1942) у 1886 році у Штутгарті  як «Майстерню точної механіки та електротехніки». Особлива структура власності Robert Bosch GmbH гарантує Групі компаній Bosch підприємницьку свободу, що дозволяє здійснювати довгострокове планування і використовувати значну частку коштів для інвестування, забезпечуючи їй надійне майбутнє. 94% акціонерного капіталу Robert Bosch GmbH належить благодійному фонду Robert Bosch Stiftung GmbH. Контрольним пакетом акцій володіє Robert Bosch Industrietreuhand KG і виконує функції власника на підставі довірчого управління. Інша частина акцій належить родині Бош і Robert Bosch GmbH.

Додаткова інформація доступна онлайн на сайтах: www.bosch.ua, www.bosch.com

Вам також може сподобатися

Leave a reply