З метою реалізації польсько-українського проекту «Шкільна академія підприємництва 3» з 30 вересня по 2 жовтня 2015 року проходило навчання викладачів та методистів комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського». Спільний захід проводили Анжела Гельбак, Юрій Митрофаненко, Світлана Кушнікова та Олена Яшина – тренери проекту з Кіровоградського та Дніпропетровського ОІППО.

На теоретичній частині семінару-практикуму було презентовано даний проект, а саме: історію, компоненти, етапи та строки реалізації тощо. На практичній частині учасники семінару мали можливість з позиції учнів побувати на уроках з образотворчого мистецтва та правознавства, що містять акцент на розвиток підприємництва та ініціативності, познайомитися з публікацією «Уроки з підприємницьким тлом». По завершенні навчання були окреслені шляхи й перспективи подальшої реалізації проекту.

Інформацію підготували А. Гельбак – координатор проекту в Кіровоградській області, Ю. Митрофаненко – лідер, тренер проекту.

Фотогалерея семінару >>

You may also like

Leave a reply