01 квітня 2015 року у Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики планується проведення круглого столу на тему: “Актуальні питання застосування РРО”, із запрошенням народних депутатів України, представників Кабінету Міністрів України та центральних органів виконавчої влади, громадських об’єднань, бізнес асоціацій та суб’єктів господарювання, під час якого будуть обговорюватися законодавчі ініціативи щодо застосування РРО.

Попередній порядок денний круглого столу:

1. Обговорення проекту Закону України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій)”, реєстр. №1718, поданого народним депутатом України О.П.Продан;

2. Підготовка до другого читання проекту Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” (щодо державних гарантій суб’єктам господарювання у застосуванні ними реєстраторів)”, реєстр. №1088.

Круглий стіл відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Липська, 3, зал засідань №2.

Початок заходу о 10:00 годині.

Реєстрація учасників для замовлення перепусток здійснюється до 30.03.2015 року на електронну адресу: [email protected] (із зазначенням П.І.Б. та організації) або за телефоном:(044) 253-21-39.

Источник: http://fortetsya.org.ua/news/9891——q—q

You may also like

Leave a reply