Коли підрядник просуває бізнес онлайн, він досить часто використовує дані колтрекінгу та наскрізної аналітики. Або радить клієнту надійну телефонію, щоб не втрачати ліди через неякісний зв’язок. Тепер на таких рекомендаціях можна заробити.

Платформа Ringostat перезапустила партнерську програму ― з лютого діджитал-агенції, інтегратори та фрілансери можуть отримати до 50% комісії.

Кому підійде партнерська програма Ringostat

Ringostat ― платформа коллтрекингу, телефонії та наскрізної аналітики. Вона допомагає оптимізувати маркетинг з точки зору окупності, побудувати ефективну комунікацію з клієнтом та збільшити продажі.

Продукти Ringostat використовує не лише бізнес, а й підрядники з просування:

 • digital-агенції;
 • PPC-фахівці, маркетологи та веб-аналітики на фрілансі;
 • інтегратори CRM.

Комусь дані платформи потрібні для успішної роботи з проєктом, наприклад, для оптимізації реклами. А когось клієнти просять порадити якісну телефонію. Наприклад, для інтеграції із CRM. У всіх цих випадках можна заробити.

Умови партнерської програми

 1. Партнер, чий клієнт сплатив за продукти Ringostat, отримує 30-50% комісії в залежності від обороту. Чим більше користувачів підключив партнер і чим вищий їхній середній чек — тим вищий ваш заробіток.
 2. Винагорода нараховується автоматично щомісяця.
 3. Виплата за конкретний проєкт відбувається протягом 12 місяців. Рух коштів та оборот по всіх підключених проектах можна подивитися у зручному агентському кабінеті.
 4. Якщо середній чек клієнта 100 $, партнер отримає мінімум 360 $ доходу за рік. У інших сервісів ця сума стартує від 180 $ при такому ж середньому чеку.

Як приєднатися до партнерської програми та як вона працює

 1. Перейдіть на сайт партнерської програми за посиланням та натисніть кнопку «Зареєструватися».
 2. З вами зв’яжеться менеджер Ringostat по роботі з партнерами та допоможе зареєструватися на платформі.
 3. Ви отримаєте доступ до особистого кабінету, де відображатиметься оборот за всіма підключеними вами проектами, розмір комісії та рух коштів за ними.
 4. Ви можете вивести гроші або збирати їх агентському кабінеті Ringostat.
 5. Раз на квартал ви будете отримувати партнерську розсилку з ключовою інформацією щодо ваших проектів, прибутку та корисних порад.

Що отримує партнер, крім грошей

 1. Можливість отримувати ліди від Ringostat. Клієнти платформи нерідко цікавляться, хто їм може допомогти з професійним налаштуванням реклами або інтеграцією CRM.
 2. Безкоштовні тренінги, навчальні матеріали, підтримка особистого менеджера з партнерської програми. Партнер отримує все необхідне, щоб підключати більше проектів та більше заробляти.
 3. Участь у рейтингу агенцій контекстної реклами та інтеграторів CRM. Ringostat щорічно проводить такі рейтинги, і компанії з топу отримують додатковий доказ своєї експертизи та можливість залучити нових клієнтів.
 4. Додатковий піар за рахунок спільних маркетингових активностей із Ringostat. Платформа регулярно пише спільні кейси із партнерами. І запитує у них коментарі для публікацій у нішевих виданнях. У всіх випадках партнер отримує відкрите посилання на свій сайт.

Приклад заробітку на партнерській програмі

 1. За місяць партнер підключив Ringostat для 10 проєктів із середнім чеком 100$.
 2. Оборот у партнерському кабінеті становив 1000 $, тож партнер отримає 30% від цієї суми. У майбутньому він може підвищити комісію до 50%, якщо сумарний MMR Netto за його проектами збільшиться.
 3. За рік прибуток клієнта складе 3600 $: середній чек 100 $ × 10 проектів × 12 місяців × 30% партнерської комісії.

Якщо хочете заробляти стільки ж чи більше, просто рекомендуючи Ringostat – реєструйтесь у партнерській програмі.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply