PolskiBus.com починає партнерську співпрацю з PKS Polonus! Завдяки цьому пропозиція платформи www.PolskiBus.com поповнилась аж 23 новими лініями. З 23 березня 2017 року пасажири мають на вибір аж 100 міст з внутрішнього сполучення Polonus, у тому числі п’ять з закордонного розкладу руху – Львів, Дрогобич, Трускавець, Стрий та Калінінград. Фантастичною опцією буде можливість подорожі з Варшави та Любліна до надзвичайно популярного Львова, в рамках 5 рейсів на день! Квитки за привабливими цінами вже доступні на  www.PolskiBus.com, а в нові рейси мандрівники вирушать вже 1 квітня. 

Абсолютним хітом для Пасажирів будуть чотири абсолютно нові міжнародні лінії, раніше недоступні на платформі. Львів нині – це один з найбільш розкуповуваних напрямків подорожі серед польських туристів! Завдяки розширеній пропозиції на платформі перевізника PolskiBus.com, мандрівники отримають 5 додаткових щоденних сполучень до цього неймовірного міста! Рейси зі Львова будуть обслуговувати автобуси PKS Polonus у співпраці з перевіреним та надійним українським партнером, East West Eurolines (АТП Львів). Чудовою новинкою в пропозиції стали також дві лінії, що сполучують Калінінград з Варшавою та Гданськом. Рейси до Калінінграду буде обслуговувати партнер PKS Polonus – компанія KonigAvto.

Вітаємо серед наших партнерів найбільшого державного перевізника! Завдяки розвиненій та привабливій мережі сполучень PKS Polonus, наші Пасажири отримують неповторну можливість мандрівки аж до 66 нових міст в рамках 23 ліній! Приємною несподіванкою для наших Клієнтів буде введення рейсів до, між іншим, Кудови-Здруй, Ольштина, Шклярської Поремби, Буско-Здруй, Щавніци, Мушини та Грудзьондза, про які давно питали. Я переконаний, що Львів та Калінінград будуть бестселером літнього сезону. Запрошую бронювати подорожі за привабливими цінами на www.PolskiBus.com, – говорить Пйотр Погоновскі, директор з маркетингу та комунікації PolskiBus.com. 

Співпраця з PolskiBus.com – це черговий крок PKS Polonus в стратегії заміни конкуренції співпрацею та відкритості щодо інших платформ продажу, і тим самим можливості дістатися з привабливою пропозицією наших сполучень до більш широкого кола пасажирів. Ми віримо, що впровадження на платформі PolskiBus.com внутрішніх та міжнародних ліній  PKS Polonus – що виконуються спільно з нашими партнерами – викличуть велике зацікавлення як подорожуючих по Польщі, так і тих, хто збирається до відомих та улюблених закордонних місць, – говорить Мачєй Ацеданьскі, Голова Правління PKS Polonus.

В рамках нових 23 ліній пропозиція платформи Polskibus.com збагатиться аж 66 цікавими місцями по всій Польщі. Мандрівники зможуть вибратись до унікальних туристичних пунктів, таких, як: Пивнічна-Здруй, Старий Сонч, Шклярська Поремба, Ольштин, Ручане-Ніда або Кудова-Здруй та багато інших міст, серед яких Грудзьондз, Іновроцлав, Сохачев, Козеніце, Клодзко, Зволєнь, Ілза, Пжасниш, Плоньск, Стараховіце, Пйотркув Трибунальський, Белхатув, Томашув Мазовецький, Голдап, Душнікі-Здруй, Чеплице Шльонске-Здруй чи Рипін.

Докладний розклад руху знаходиться за адресами:

Абсолютна більшість внутрішніх сполучень буде реалізована автобусами марки Scania з автопарку PKS Polonus. Автобуси оснащені кондиціонерами, Wi-Fi, електричними розетками та кріслами, що у більшості автобусів розсуваються та комфортно відхиляються. Пасажири зможуть їхати на підставі номеру бронювання, отриманого у повідомленні e-mail разом з е-квитком PolskiBus.com. Під час подорожі буде діяти регламент перевезень Polonus S.A., доступний за адресою:

http://pkspolonus.pl/regulaminy/przewozow

Нагадуємо, що у випадку закордонної поїздки кожен пасажир повинен мати при собі дійсний паспорт, відповідні документи, що дають право на перетинання кордону, та надрукований е-квиток PolskiBus.com. Пасажири з-за кордону зобов’язані мати візу, дійсну протягом 30 днів. 

Додаткова інформація про PolskiBus.com:

PolskiBus.com – це найвищої якості польський автобусний перевізник, що є лідером ринку. В його пропозиції вигідних цін пасажири знайдуть швидкі та комфортні сполучення між містами у Польщі та Європі. Квитки можна придбати на сайті www.polskibus.com від 1 злотого + 1 злотий оплати за бронювання. Клієнти, відповідно, повинні бронювати квитки раніше, щоб придбати їх за як найвигіднішою ціною.

PolskiBus.com обслуговує 16 трас, допомагаючи добратися до 26 польських міст: Бидгощи, Ченстохови, Ельблонгу, Гданьска, Катовіц, Кєльц, Кракова, Криніци-Здруй, Лешна, Любліна, Лодзі, Млави, Ополя, Островца Сьвєнтокрижського, Остроди, Плоцька, Познаня, Радома, Жешува, Сандомєжа, Скажиска-Камєнної, Торуня, Варшави, Влоцлавка, Вроцлава та Закопане. Крім того, PolskiBus.com обслуговує 8 європейських пунктів прибуття: Берлін, Аеропорт Берлін-Шьонефельд, Братислава, Брно, Будапешт, Доновали, Прага та Відень.

Завдяки співпраці з нашими партнерами, платформа PolskiBus.com інтегрує також 68 додаткових ліній, сягаючи таких закордонних міст, як: Амстердам, Дюссельдорф, Гамбург, Львів, Рига, Таллінн, Вільнюс, Цюрих, та польських: Августув, Бяла Подляска, Бяловєжа, Білосток, Колобжег, Поляньчик, Пшемисль, Сєдльце, Сувалки, Венгожево чи Замосць. Пропозиція доступна на www.polskibus.com, це цілих 84 лінії, що сполучають 205 міст в Польщі та за кордоном.

Перевізник працює на польському ринку з червня 2011 р. До цього часу перевіз понад 21 мільйон пасажирів. До складу автопарку PolskiBus.com належать виключно сучасні автобуси з кондиціонерами. На борту кожного автобуса пасажири мають доступ до безкоштовного інтернету. Більшість автобусів оснащена шкіряними кріслами, що відхиляються. Крісла також можуть розсуватися у сторони. PolskiBus.com не стягує ніяких прихованих платежів за перевезення багажу.

Більше інформації можна побачити на сайті www.polskibus.com  або на www.facebook.com/polskibus.

Додаткова інформація про PKS Polonus:

PKS Polonus S.A. це державна компанія, що надає транспортні послуги особам у регулярних місцевих, далеких та міжнародних перевезеннях. Перевізник обслуговує протягом всього року та сезонно близько 40 сполучень, поєднуючи головні міські та туристичні осередки з Варшавою. Послугами PKS Polonus, що спираються на транспортні бази у Варшаві, Новому Двуру Мазовєцькому та Пясечні – користується щорічно понад 2 млн пасажирів.

Пропозиція польського перевізника скерована до осіб, які хочуть комфортно та безпечно, а разом з тим і дешево подорожувати. PKS Polonus постійно має у продажу акційні пули квитків по ціні 5 злотих, 10 злотих та 15 злотих, а також гарантує знижки до 30% на зворотній квиток або постійну знижку 50% для дітей та учнів до 13 років.

Крім того, пасажири PKS Polonus, які купують квитки онлайн за посередництвом платформ www.pkspolonus.pl i www.dworzeconline.pl , можуть користатися унікальною можливістю вибору місця в автобусі та опцією зміни дати виїзду куплених квитків. Також PKS Polonus – один з перших перевізників – забезпечує доступ до WiFi та електричних розеток у всьому автопарку та презентує геолокалізацію всіх автобусів на трасі за допомогою сайту www.pkspolonus.pl.

Найпопулярніші цілорічні напрямки, що обслуговуються PKS Polonus, це лінії до: Шклярської Поремби, Кудови-Здруй, Криніци-Здруй, Кентжина, Мронгова, Голдапа, Щавніци, Кошаліна, Ольштина, Сандомєжа та Іновроцлава.

Найпопулярніші сезонні місцевості, якими користаються пасажири PKS Polonus, це: Колобжег, Дарлово, Мєльно, Леба, Дембкі, Карвіа, Ястжембя Гура, Владиславово, Криніца Морска, Гіжицко або Міколайкі. У міжнародному сполученні Polonus обслуговує лінії до: Львова, Трускавця та Дрогобича в Україні.

Квитки на вибрані сполучення PKS Polonus можна купити вже за 60 днів до поїздки: у вокзальних касах PKS, в пунктах агентського продажу Polonus по цілій країні, а також онлайн – на сайті www.pkspolonus.pl, www.dworzeconline.pl , а також з березня 2017 року – на платформі PolskiBus.com.  Квитки на поточні рейси доступні також у водія за наявності вільних місць. Перевізник обслуговує як індивідуальне, так і групове бронювання.

You may also like

Новини компаній

Малий бізнес у випадку аварійного відключення електрики може приймати оплату картками через мобільний застосунок «Термінал» ПриватБанку

У випадку аварійного відключення електрики, малий бізнес і підприємці можуть не припиняти прийом безготівкових оплат ...

Leave a reply