RETN, провідний міжнародний постачальник мережевих послуг, оголошує про завершення загальної модернізації маршрутів передачі даних і тепер має змогу надавати пропускну здатність 400 Гбіт/с одним оптичним інтерфейсом у своїй розгалуженій оптоволоконній мережі по всьому світу.

Завдяки довготривалій співпраці з виробником обладнання для постачальників телекомунікаційних послуг компанією Infinera, RETN впровадив найсучасніші технології та значно підвищив пропускну здатність мережі на всіх європейських маршрутах. Високопродуктивне оптичне транспортне рішення, включаючи оптичний двигун ICE6, компактну модульну платформу GX G42 і систему відкритих оптичних ліній FlexILS від Infinera, тепер розгорнуто для задоволення потреб клієнтів у надвеликій пропускній здатності, з меншими енергоспоживанням та витратами й максимальною спектральною ефективністю.

Трансформаційний вплив технології 400G у світі зв’язку

Олена Луценко, виконавча директорка RETN Україна та Чорноморського регіону, висловила свою впевненість у трансформаційному впливі технології 400 G, зазначивши: “Ринок зв’язку досяг переломного моменту з переходом до однохвильової технології 400 Гбіт/с. Завдяки послугам пропускної здатності 1-го рівня останнього покоління ми маємо найкращі в галузі показники з доступності надання послуг передачі даних, а також надаємо бізнесу можливість користуватися 100% гарантованим фізичним рознесенням оптоволоконних маршрутів. Я впевнена, що українські оператори будуть в рядах найперших замовників на дану послугу для передачі даних між Україною та Європою”.

Нік Уолден, старший віце-президент Infinera, прокоментував: “Infinera рада співпрацювати з RETN і надавати провідні в галузі оптичні мережеві рішення, спеціально розроблені для задоволення зростаючих потреб у пропускній спроможності та покращення якості обслуговування клієнтів. Завдяки нашій платформі GX на базі ICE6 та лінійній системі FlexILS, RETN має гнучку, високопродуктивну та масштабовану транспортну інфраструктуру, оптимізовану під потреби клієнтів, що постійно змінюються”.

Крім того, RETN модернізує свою IP/MPLS-мережу до технології 400 Гбіт/с на обладнанні Juniper останнього покоління, застосовуючи проактивний підхід для задоволення зростаючого глобального попиту на IP-трафік.

В одному з перших розгортань 400G компанія RETN успішно з’єднала точку присутності Будапештської точки обміну трафіком (BIX) у Відні з їх основною інфраструктурою в Будапешті. Це дозволяє задовольнити зростаючий попит на транскордонний обмін даними з боку 90 учасників BIX. Всього за кілька тижнів компанія RETN безперешкодно модернізувала канал Будапешт (T-Systems/Dataplex Invitech DC10)-Відень DigitalRealty (Interxion) зі 100GE до 400 GE, забезпечивши безперебійну передачу даних під час “гарячого” переключення (тобто без перерви по поточним сервісам і відповідно бізнесу точки обміну трафіком. Покращена інфраструктура тепер дозволяє BIX масштабувати свою мережу та забезпечувати надійність роботи в майбутньому.

Аттіла Мішорі, член правління BIX, говорить: “BIX цінує здатність RETN надавати послуги на портах 400 Гбіт/с за короткий час. Ми цінуємо професійний, проактивний та якісноорієнтовний підхід RETN. У галузі, що постійно розвивається, дуже важливо співпрацювати з такими постачальниками послуг, як RETN, які розуміють ринок і пропонують інноваційні рішення”.

Про RETN

RETN – один з найбільш швидкозростаючих незалежних євразійських мережевих провайдерів, що володіє унікальними ресурсами для з’єднання Європи та Азії. Він пропонує широкий спектр послуг зв’язку, таких як IP-транзит, Ethernet і VPN, ємність, віддалений пірінг до основних IXP, колокейшн і хмарний зв’язок. Найбільш характерною особливістю RETN є володіння розгалуженою міжнародною оптоволоконною мережею. Вона охоплює понад 132 000 км через приблизно 865+ PoP, що дозволяє RETN мати максимальний контроль над своєю фізичною мережею, яка працює на обладнанні провідних постачальників, таких як Infinera, Juniper та Ciena.

Унікальне рішення RETN для з’єднання Європи та Азії побудоване на власній однорідній мережевій платформі DWDM та IP/MPLS і широко розгалужених наземних маршрутах, що проходять через Західну Європу та Східну Європу та Південно-Східну Азію.

RETN надає телекомунікаційні послуги по всій своїй євразійській мережі з короткими термінами виконання замовлень, найкращим у галузі часом безвідмовної роботи та багаторівневим резервуванням для своїх 1800 клієнтів.

Про RETN Україна

ТОВ «RETN» входить до міжнародної групи компаній RETN, провідного міжнародного провайдера телекомунікаційних послуг в Євразійському регіоні. В Україні ТОВ «RETN» більше ніж 10 років є провайдером послуг передачі даних для представників металургійного, енергетичного, банківського та IT-бізнесу, а також компанія є надійним партнером провідних українських телекомунікаційних операторів і провайдерів.

Для отримання додаткової інформації про RETN та послуги компанії відвідайте вебсайт www.retn.net.

You may also like

Comments are closed.