18.07.2023 – Лондон/Київ. RETN, провідний міжнародний провайдер мережевих послуг, відкриває три нові точки присутності в Лондоні, Познані та Таллінні (Points of Presence, PoP), що допоможуть компанії ширше задовольняти потреби клієнтів, пропонуючи усі наявні послуги. Також нові локації розширять присутність компанії в ключових містах і стратегічних точках.

Найважливішим новим пунктом присутності для України є польський. Розширення в Познані стало можливим завдяки підключенню в мережу дата-центру компанії Talex на вулиці Карпія, який є головним DWDM-вузлом в Познані, а відтепер і ключовим вузлом на основних транспортних DWDM маршрутах RETN для Польщі, України та країн Балтії. 

“Наш партнер – компанія Talex, має широкі можливості звʼязку в регіоні Познані, що робить його стратегічно важливим центром для численних телекомунікаційних компаній та корпоративних клієнтів. Ця нова точка доступу забезпечує безперешкодний доступ до нашої розгалуженої мережі та послуг для широкого кола нині працюючих підприємств і тих, що будуть створені в майбутньому”, – коментує Емі Байєр, керуючий директор RETN у Польщі та Центральній і Східній Європі. 

“Організація нового вузла в Познані позитивно вплине на швидкість передачі даних для України та удосконалить можливість надання популярних серед клієнтів послуг. Оскільки запити компаній збільшуються за кількістю та обʼємом, і війна впливає на стабільність звʼязку кожного дня, наявність активного вузла у цьому дата-центрі надає додаткові гарантії стабільності зʼєднання українського сегменту Інтернет зі світовим, а також підвищить якість та доступність послуг RETN у Європі для українських компаній через територіальну близькість”, – говорить Олена Луценко, виконавча директорка RETN Україна та Чорноморського регіону.

Відкриття точки присутності в Лондоні є підтвердженням прагнення RETN розширювати свою присутність у Великобританії, а також дозволить компанії надавати послуги ІР-транзиту новим клієнтам. Таллінська ж точка створена на базі Greenergy DC, найбільш стійкому центрі обробки даних, який відомий своєю енергоефективністю та найвищими стандартами сертифікації. Ця точка присутності допоможе в обслуговуванні нових клієнтів, та ще більше вдосконалить мережу RETN в якості провідного шлюзу між Західною та Східною Європою, а також країнами Балтії.  

За останні 12 місяців мережа RETN поповнилась 50+ новими телекомунікаційними вузлами (PoPs), і це на додаток до 10 нових оптичних  маршрутів мережі в пан’європейському регіоні.

Про RETN

RETN – один з найбільш швидкозростаючих незалежних євразійських мережевих провайдерів, що володіє унікальними ресурсами для з’єднання Європи та Азії. Він пропонує широкий спектр послуг зв’язку, таких як IP-транзит, Ethernet і VPN, ємність, віддалений пірінг до основних IXP, колокейшн і хмарний зв’язок. Найбільш характерною особливістю RETN є володіння розгалуженою міжнародною оптоволоконною мережею. Вона охоплює понад 132 000 км через приблизно 865+ PoP, що дозволяє RETN мати максимальний контроль над своєю фізичною мережею, яка працює на обладнанні провідних постачальників, таких як Infinera, Juniper та Ciena.

Унікальне рішення RETN для з’єднання Європи та Азії побудоване на власній однорідній мережевій платформі DWDM та IP/MPLS і широко розгалужених наземних маршрутах, що проходять через Західну Європу та Східну Європу та Південно-Східну Азію. 

RETN надає телекомунікаційні послуги по всій своїй євразійській мережі з короткими термінами виконання замовлень, найкращим у галузі часом безвідмовної роботи та багаторівневим резервуванням для своїх 1800 клієнтів.

Про RETN Україна

ТОВ «RETN» входить до міжнародної групи компаній RETN, провідного міжнародного провайдера телекомунікаційних послуг в Євразійському регіоні. В Україні ТОВ «RETN» більше ніж 10 років є провайдером послуг передачі даних для представників металургійного, енергетичного, банківського та IT-бізнесу, а також компанія є надійним партнером провідних українських телекомунікаційних операторів і провайдерів.

Для отримання додаткової інформації про RETN та послуги компанії відвідайте вебсайт www.retn.net.

Для контактів ЗМІ: [email protected] 

You may also like

Comments are closed.