Вінниця – це місто, що динамічно розвивається. Це місто, де ведуть свою роботу сотні підприємств. Але багато хто міг помітити, що місця для розміщення великої кількості гостей або проведення конференції у Вінниці просто немає.

Силами Національної мережі готелів Reikartz ця ситуація змінилася. 26 жовтня розпочинає свою роботу новий готель «Оптіма Вінниця». Як і всі готелі бренду Оптіма, новий готель буде працювати в сегменті 3 зірки і розташований в діловому центрі міста по вулиці Київській 50/1.

 «Ми завжди працюємо відповідно до потреб наших гостей. Так як у Вінниці не вистачало майданчика для проведення бізнес-заходів з достатніми потужностями, для нас було важливо задовольнити попит, що виник», – коментує Андрій Дема, операційний директор компанії Reikartz.

«Оптіма Вінниця» – це єдиний готель в місті, який може запропонувати високий рівень обслуговування заходів будь-якого рівня складності. Готель має ресторан, три конференц-зали до 95 місць і 84 комфортних номери, здатних розмістити одночасно до 200 гостей. У той же час «Оптіма Вінниця» – це оптимальний вибір для гостей з різними фінансовими можливостями, так як номерний фонд готелю включає як економ-номери категорії «Класик», так і номери категорії «Суперіор» підвищеного комфорту.

Сьогодні Національна мережа готелів Reikartz Hotel Group об’єднує 28 готелів у великих містах і курортах України

Источник: Reikartz

You may also like

Leave a reply