Про це повідомила народний депутат України з фракції «Блок Петра Порошенка», голова Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна під час засідання Погоджувальної ради.

За словами народного депутата, саме 18 червня Верховна Рада планує розглянути Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” (щодо державних гарантій суб’єктам господарювання у застосуванні ними реєстраторів) № 1088.

«Що стосується застосування касових апаратів. Ми в четвер будемо розглядати законопроект №1088. Минулого тижня в нашому Комітеті проходили зустрічі з представниками громадських організацій, малого та середнього бізнесу, платниками єдиного податку другої і третьої групи та експертами. Обговорювалося питання : чи будуть застосовуватися до них касові апарати чи ні. На даний час, до другого читання напрацьована таблиця в такому вигляді, що вперше застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) стане простішим для всіх суб’єктів господарської діяльності. Крім того, з 1 липня взагалі будуть відмінені всі перевірки і штрафні санкції, які можуть бути пов’язані з РРО», — сказала Ніна Южаніна.

Вона зазначила, що на сьогодні залишається низка питань щодо монополізації самою Державною фіскальною службою, її попередніми керівниками реєстру розрахункових апаратів, сервісних компаній, якими вони обслуговуються та компаній, які продають РРО.

«Все, що було можливо зробити для полегшення застосування норм даним законопроектом, ми зробили. 1088 вичистив всі питання, які взагалі можливі щодо застосування РРО. Вперше Мінфін і ДФС погодилися з усіма змінами в частині штрафних санкцій і перевірок . Пропонується внести зміни до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», які передбачають врегулювання відносин між суб’єктами господарювання, постачальниками та сервісними центрами, заборону вимагати посвідчення особи при купівлі-продажу валюти, спрощення адміністрування операцій з РРО, встановлення механізму зарахування коштів, витрачених суб’єктами господарювання на придбання модемів або реєстраторів розрахункових операцій, в якості сплати податкових зобов’язань. Платники єдиного податку зможуть заключити договори і придбати касові апарати поступово, з розстрочкою платежу до кінця року», – сказала голова Комітету.

Источник: Частный предприниматель

You may also like

Leave a reply