Щоб українці могли отримувати швидко та зручно закордонні перекази,  платіжна система PrivatMoney продовжує розвиток мережі як за кордоном, так і в  Україні. Відтепер до числа партнерів системи PrivatMoney доєднався один з провідних українських банків – АТ “ПУМБ”.  

Завдяки партнерству з ПУМБ, українці зможуть миттєво отримувати закордонні грошові перекази через мобільний додаток ПУМБ Online. Для цього у меню «Міжнародні перекази» треба вибрати систему PrivatMoney, ввести контрольний номер переказу та отримати гроші на картку.  

У 2022 році кожний пʼятий закордонний грошовий переказ українці отримали через міжнародні платіжну систему ПриватБанку PrivatMoney. За даними статистики грошових переказів в Україні, оприлюдненої НБУ, саме через PrivatMoney українці отримують понад 20% усіх переказів з-за кордону.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк випускає спеціальні картки для отримання державних коштів на оздоровлення дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки

1 червня ПриватБанк приєднався до експериментального державного проекту єОздоровлення – монетизації послуг на оздоровлення та ...

Comments are closed.