Українці відтепер зможуть отримувати швидкі та доступні грошові перекази з Канади через систему PrivatMoney завдяки партнерству ПриватБанку та канадської фінтех компанії RemitBee. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, до кінця березня 2024 року перший переказ на суму до 250 канадських доларів з Канади в Україну через нового партнера PrivatMoney можна буде зробити безкоштовно. Мінімальна сума переказу становить всього 10 дол.

“Щоб чисельна діаспора та українці, що зараз перебувають за кордоном, могли завжди зручно та швидко підтримати рідних та друзів в Україні, ми розширюємо географію партнерів системи доступних грошових переказів PrivatMoney і виходимо на канадський ринок,говорить Дмитро Мусієнко. – Унікальні технології банку дозволяють отримувати перекази онлайн з будь якої країни світу просто на картку, без зайвих зусиль та витрат”.

Надіслати з Канади в Україну переказ RemitBee можна через сайт чи мобільний додаток компанії. Отримати переказ RemitBee через PrivatMoney можна автоматично на картку (якщо відправник вказав дані картки одержувача), з контрольним номером переказ можна отримати в Приват24 (веб сайт і мобільний додаток), ТСО, АТМ, через відділення банку, службу підтримки клієнтів 3700 та онлайн допомогу в чаті в Приват24.

Додатково:

Кожний пʼятий закордонний грошовий переказ українці отримують через міжнародну платіжну систему ПриватБанку PrivatMoney. Майже 98% міжнародних переказів клієнти зараховують в цифровому форматі на картки без відвідування відділень банку.

RemitBee, заснована в 2015 році, є провідною канадською фінтех-компанією, яка спеціалізується на транскордонних платежах і обміні валюти. Місія компанії полягає в тому, щоб «розпочати фінансову революцію, об’єднавши людей і гроші – через кордони, валюти та культури». Маючи понад 100 країн-одержувачів, RemitBee став відомим своїми доступними тарифами, надійністю та швидкістю в усьому світі.

You may also like

Новини компаній

42,1% українських МСБ відзначають брак кваліфікованих працівників: Netpeak Group надає в паблік курси для навчання та адаптації співробітників

Хмарна LMS-платформа АcademyOcean (частина Netpeak Group), надасть українським компаніям безкоштовний доступ до 10 курсів з ...

Comments are closed.