ПриватБанк запустив новий сервіс для бізнесу та підприємців Інвойсинг, який дозволяє швидко виставляти та оплачувати рахунки-фактури через веб та мобильній банк “Приват24 для бизнесу”. При проведенні розрахунків за допомогою Інвойсингу контрагент отримує повністю заповнений платіж з усіма реквізитами платника, одержувача, товару чи послуги, який залишається лише підписати.

Для продавців новий автоматизований сервіс дозволяє швидко виставити рахунок-фактуру, доставити контрагенту та отримати оплату. Статус усіх виставлених рахунків можна відслідковувати у “Приват24 для бізнесу”, а при створенні рахунків можна настроїти інтеграцію з обліковими системами для вивантаження рахунків-фактур.

Для покупців новий сервіс ПриватБанку дає можливість отримати рахунок-фактуру та створити платіж відразу у електронному банку за пару кліків без помилок та необхідності набору всіх реквізитів.

На сьогодні повний функціонал Інвойсингу працює, якщо одержувач та відправник мають рахунки в ПриватБанку – а це понад 75% українських ФОПів та юросіб. Клієнти, які не мають поточного рахунку в ПриватБанку, отримують посилання на заповнений рахунок-фактуру і можуть надрукувати його або скопіювати реквізити для свого банкінгу.

You may also like

Leave a reply