ПриватБанк відкрив українському бізнесу можливість проведення безкоштовно валютно-обмінних операцій протягом 3 місяців за допомогою Інноваційного сервісу Торгова платформа. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв, банк із задоволенням запрошує бізнес на тест драйв унікальної для ринку платформу, де клієнти онлайн можуть керувати валютно-обмінними операціями, самостійно обирати комфортний курс та закривати угоди миттєво.

Інноваційний сервіс ПриватБанку для керування валютно-обмінними операціями Торгова платформа дозволяє клієнтам:

  • стежити за курсами валют у режимі онлайн та здійснювати валютнообмінні операції за ринковим курсом;

  • вдвічі збільшити час для здійснення обміну: з 9:30 до 16:00;

  • створювати заявки в режимі 24/7;

  • миттєво отримувати кошти на рахунок від купівлі/продажу валюти.

  • автоматично отримувати кращий курс та меншу комісію при збільшенні обсягів валютно-обмінних операцій.

Скористатися пропозицією банку з 0% комісією за валютно-обмінні операції протягом 3 місяців із дати проведення першої операції на Торговій платформі можуть юридичні особи, середньомісячний обсяг валютно-обмінних операцій яких перевищує $10 000 тис (або еквівалент в перерахунку в доллар США) та які на дату старту акції не мають валютних рахунків в ПриватБанку (або по валютним рахункам, відкритим в ПриватБанку, не було жодної операції до 1 жовтня 2023 року).

Для участі в тест драйві Торгової платформи варто зареєструватися на сайті банку https://newpromos.privatbank.ua/test_drive_valyutnoho_prostoru, дочекатися дзвінка співробітника банку та з його допомогою підключітися до сервісу.

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.