ПриватБанк відкрив українському бізнесу можливість проведення валютно-обмінних операцій за допомогою інноваційного сервісу Торгова платформа. Як повідомив член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв, це унікальна для ринку платформа, де клієнти онлайн можуть керувати валютно-обмінними операціями, самостійно обирати комфортний курс та закривати угоди миттєво. Всім новим клієнтам Торгової платформи користування протягом перших 3 місяців буде безкоштовним.

Інноваційний сервіс ПриватБанку для керування валютно-обмінними операціями Торгова платформа дозволяє клієнтам:

  • стежити за курсами валют у режимі онлайн та здійснювати валютно-обмінні операції за ринковим курсом;
  • вдвічі збільшити час для здійснення обміну: з 9:30 до 16:00;
  • створювати заявки в режимі 24/7;
  • миттєво отримувати кошти на рахунок від купівлі/продажу валюти;
  • автоматично отримувати кращий курс та меншу комісію при збільшенні обсягів валютно-обмінних операцій.

Скористатися пропозицією банку з 0% комісією за валютно-обмінні операції протягом 3 місяців із дати проведення першої операції на Торговій платформі можуть юридичні особи, середньомісячний обсяг валютно-обмінних операцій яких перевищує $10 000 тис (або еквівалент в перерахунку в доллар США) та які на дату старту акції не мають валютних рахунків в ПриватБанку (або по валютним рахункам, відкритим в ПриватБанку, не було операцій впродовж 92+ днів).

Для участі в тест драйві Торгової платформи необхідно зареєструватися на сайті банку https://newpromos.privatbank.ua/test_drive_valyutnoho_prostoru, дочекатися дзвінка співробітника банку та з його допомогою підключітися до сервісу.

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Comments are closed.