Українські агропідприємства та фермери вже отримали 6 мільярдів гривень пільгових кредитів на проведення посівної від ПриватБанку. Фінансування для проведення весняних робіт в рамках державної програми пільгового кредитування агровиробників надано більше ніж 2,4 тисячам господарств.

З 9 травня 2022 року ПриватБанк розпочав прийом заявок на фінансування придбання основних засобів на сторінці. За цією програмою ми плануємо найближчим часом видати клієнтам 500 мільйонів гривень для придбання сільгосптехніки, комерційного автотранспорту та спецтехніки.

При цьому, банк продовжує сприяти успішному проведенню посівної кампанії та наразі в роботі має більше 2000 кредитних заявок. Постановою Кабінету Міністрів №28 встановлено 31.05.2022 як граничний термін видачі кредитів на підтримку сільгоспвиробників з компенсацією відсотків по програмі 5-7-9%. Тому, щоб опрацювати вчасно вже подані заявки на кредитування, ПриватБанк встановлює граничні дати прийняття нових заявок. Отже, заявку на пільгове кредитування агровиробників можна подати:

  • онлайн на сторінці pb.ua/agro за продуктами: Агросезон – до 10.05.2022 р.; Куб під заставу – до 13.05.22 р.
  • через відділення Приватбанку за продуктами: Агросезон – до 13.05.2022 р.; Куб під заставу – до 20.05.22 р.)

За умовами програми, кредитування доступне на строк 6 місяців з компенсацією від держави до 0% річних річних у сумі до 60 млн грн для агровиробників, які знаходяться в регіонах України, де наразі не ведуться бойові дії.

Нагадуємо, що за дослідженнями компанії CBR, 45% юридичних осіб та 69% підприємців називають ПриватБанк своїм основним банком.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк випускає спеціальні картки для отримання державних коштів на оздоровлення дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки

1 червня ПриватБанк приєднався до експериментального державного проекту єОздоровлення – монетизації послуг на оздоровлення та ...

Comments are closed.