Як раніше повідомлялося, 18 грудня 2019 року ПриватБанк звернувся до Окружного суду м. Лімасола (Кіпр) з позовом до своїх колишніх власників, Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова, а також колишньої посадової особи ПриватБанку Тимура Новікова, і двох кіпрських компаній – PrimeCap Cyprus Limited та Duxton Holdings Limited, які, як заявляє ПриватБанк, належать та/або підконтрольні І. Коломойському та Г. Боголюбову.

Предметом кіпрського позову є відшкодування збитків у розмірі 5,5 млрд дол. США у зв’язку із двома категоріями незаконних фінансових операцій, які мають усі ознаки шахрайства і відмивання коштів та які було реалізовано під керівництвом І. Коломойського та Г. Боголюбова за сприяння інших відповідачів.

19 листопада 2021 року ПриватБанк опублікував повідомлення у всеукраїнських газетах “Голос України”, “День” та “Факти і коментарі” на виконання наказу кіпрського суду від 15 червня 2021 року та у відповідності до Гаазької Конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах.

Відповідно до кіпрського законодавства, публікація таких повідомлень у друкованих засобах масової інформації України є доказом вручення І. Коломойському позову, ініційованого ПриватБанком на Кіпрі.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply