За півтора тижні після рестарту програми державних гарантій ПриватБанк видав вже 300 бізнес-кредитів в рамках цієї програми. Про це повідомили в дирекції по роботі з бізнес-клієнтами банку.

З 16 грудня 2021 по програмі «державних гарантій» клієнтам доступна подача заявок за двома основними опціями: кредитування на купівлю основних засобів зі зниженими авансами до 10% (крім несільськогосподарського обладнання) та кредитування з частковим додатковим забезпеченням заставою, «коефіцієнти покриття» за яким значно знижені банком.

Також фінансування під державні гарантії можна поєднувати з фінансуванням за програмою «доступні кредити 5-7-9%».

Подати заявку на отримання фінансування з частковим забезпеченням державними гарантіями можна на сайті Приватбанку на сторінці: pb.ua/derggarant.

Нагадаємо, що за дослідженнями компанії CBR, 45% юридичних осіб та 68% підприємців називають ПриватБанк основним банком з обслуговування їх бізнесу.

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Кіберполіція за сприяння ПриватБанку затримала групу зловмисників, які “отоварювали” крадені дані банківських карток громадян

Працівники служби безпеки ПриватБанку викрили шахрайську схему, в результаті чого співробітники відділу протидії кіберзлочинам Черкащини ...

Leave a reply