За два місяці з моменту старту програми підтримки експортерів та бізнес-клієнтів критично важливих галузей, ПриватБанк видав під “державні гарантії” без вимоги додаткової застави більш ніж 2,1 тисячі кредитів на 1,75 мільярди гривень з 2 млрд грн, раніше виділених під програму.

Решта коштів за програмою буде видана найближчими днями по вже прийнятих заявках: банк додатково готує оновлені умови кредитування по цій програмі, про які буде повідомлено окремо. Також нагадуємо, що доступною для бізнес-клієнтів є програма кредитування на купівлю основних засобів.

ПриватБанк є лідером бізнес-кредитування, видавши з початку війни по всіх програмах більше 5 тисяч бізнес-кредитів на 10 млрд грн. За результатами досліджень компанії CBR, 45% юридичних осіб та 69% підприємців України називають ПриватБанк своїм основним банком.

You may also like

Новини компаній

Українці найчастіше вибирають картку єВідновлення ПриватБанку для зарахування допомоги від держави за пошкоджене війною житло

Українці, житло яких було пошкоджено внаслідок повномасштабної війни, для зарахування державної виплати на відновлення житла ...

Comments are closed.