За два місяці з моменту старту програми підтримки експортерів та бізнес-клієнтів критично важливих галузей, ПриватБанк видав під “державні гарантії” без вимоги додаткової застави більш ніж 2,1 тисячі кредитів на 1,75 мільярди гривень з 2 млрд грн, раніше виділених під програму.

Решта коштів за програмою буде видана найближчими днями по вже прийнятих заявках: банк додатково готує оновлені умови кредитування по цій програмі, про які буде повідомлено окремо. Також нагадуємо, що доступною для бізнес-клієнтів є програма кредитування на купівлю основних засобів.

ПриватБанк є лідером бізнес-кредитування, видавши з початку війни по всіх програмах більше 5 тисяч бізнес-кредитів на 10 млрд грн. За результатами досліджень компанії CBR, 45% юридичних осіб та 69% підприємців України називають ПриватБанк своїм основним банком.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк розпочав благодійний проект поставки критично важливого медобладнання для нейрохірургічних відділень українських лікарень

ПриватБанк у співпраці з Українською асоціацією нейрохірургів розпочав новий благодійний проект для оснащення критично важливим ...

Comments are closed.