Корпоративні клієнти ПриватБанку, які користуються для бізнесу популярною системою електронного документообігу M.E.Doc, відтепер можуть подавати до банку фінансову звітність та інші документи для обслуговування клієнтських рахунків і кредитів напряму із звичного робочого середовища. 

“Завдяки співпраці ПриватБанку та M.E.Doc, процес подання банку фінансової звітності та інших електронних документів став більш простим та оперативним, – відзначив член правління ПриватБанку з питань обслуговування бізнес клієнтів Євген Заіграєв. – Скорочення тривалості процесу подання звітності до банку з кількох днів до кількох хвилин значно пришвидшує обробку та прийняття рішень за кредитами”.

Інтеграція системи з банком дає можливість клієнтам ПриватБанку миттєво передавати фінансові, інші документи та підписати їх ЕЦП. Уся передана клієнтом звітність автоматично завантажується у банківську систему для здійснення необхідних розрахунків фінансових показників.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк відновлює банківські послуги на звільненій Херсонщині: поновлено роботу банкомату у Дарʼївці

ПриватБанк продовжує відновлювати мережу банківських послуг для жителів звільненої території Херсонщини. У селі Дарʼївка Білозерського ...

Comments are closed.