На сьогодні ПриватБанк відновив повноцінну роботу 26 своїх базових відділень у містах та селищах на деокупованих ВСУ територіях центральних та східних регіонів України. Про це повідомив голова правління ПриватБанку Герхард Бьош під час конференції Forbes «Без рожевих окулярів. Бізнес і держава під час війни». 

За його словами, відновлення роботи мережі продовжується, й до кінця жовтня відділення ПриватБанку запрацюють у більшості звільнених від окупації міст – звісно, з урахуванням всіх необхідних заходів з забезпечення безпеки співробітників та клієнтів.

“Самовіддана робота команди та пріоритетний фокус правління сприяють якнайшвидшій відбудові мережі банку, платіжної інфраструктури та мережі банкоматів на деокупованих територіях, – відзначив Герхард Бьош. – ПриватБанк є дуже важливим для фінансової інфраструктури України, і це величезна мотивація для всіх наших працівників. Я  вражений і пишаюся  внеском наших працівників у стабільність та розвиток фінансового фронту”.

 Детальну інформацію, як працює ПриватБанк в умовах воєнного стану, та мапу працюючих АТМ (банкоматів) можна дізнатись за посиланням

You may also like

Новини компаній

Клієнти ПриватБанку у прифронтових регіонах зможуть отримувати банківські послуги за допомогою мобільного банкомату

ПриватБанк стартував проект унікального в Україні мобільного банкомату, який буде обслуговувати клієнтів там, де немає ...

Comments are closed.