16 листопада ПриватБанк відкрив перше відділення, роботу якого було героїчно відновлено за лічені дні після звільнення від окупації Херсона. Як повідомив керівник Південного макрорегіонального управління банку Олексій Цимбалюк, що це лише початок і банк  вже працює над відкриттям інших відділень та відновлення роботи банкоматно-термінальної мережі.

“Перше, що ми зробили – так це ліквідували всі наслідки перебування у відділенні так званої окупаційної влади, – додає Олексій Цимбалюк. – Піднесений настрій та ентузіазм наших співробітників зробили чудеса, і в найкоротші терміни нам вдалося розпочати роботу”.


Відділення працює за адресою:  вул. Потьомкінська, 20  у звичному режимі  з 09.00 до 17.00. У разі зміни режиму комендантської години, буде змінюватися і режим роботи відділення. 

На сьогодні ПриватБанк відновив повноцінну роботу понад 30 відділень у звільнених від окупації містах та селищах України. Детальну інформацію, як працює ПриватБанк в умовах воєнного стану, та мапу працюючих банкоматів можна дізнатись за посиланням: https://privatbank.ua/help

You may also like

Новини компаній

Клієнти ПриватБанку у прифронтових регіонах зможуть отримувати банківські послуги за допомогою мобільного банкомату

ПриватБанк стартував проект унікального в Україні мобільного банкомату, який буде обслуговувати клієнтів там, де немає ...

Comments are closed.