ПриватБанк продовжує відновлення роботи мережі своїх відділень у звільненому Херсоні –  23 листопада відкрили для клієнтів відділення, що знаходиться на головній центральній  магістралі найбільшого в місті мікрорайону Таврійському – проспекту 200-річчя Херсона, 32. 

“Це вже третє відділення, роботу якого ми поновили у Херсоні менш ніж за тиждень, – розповідає Олексій Цимбалюк, директор Південного макрорегіону ПриватБанку. – Ми чітко розуміємо важливість відновлення роботи банківського сектору економіки на звільнених територіях. Без нас, банкірів, неможливо відновити роботу ні торговельної, ні сфери обслуговування тощо. Ми зробимо все від нас можливе, аби херсонці отримували всі банківські послуги вчасно і в повному об’ємі”.

Зараз у Херсоні вже працюють три відділення: по вул. Суворова, 34, вул. Потьомкінська, 20 та проспекту 200-річчя Херсона ,32. В них можна скористатися послугами каси, банкомата-ресайкла (може як видавати купюри, так і приймати), отримати допомогу спеціалістів з обслуговування клієнтів. Зняти готівку вже можна і в банкоматі в холі приміщення комунального некомерційного підприємства “Херсонська міська клінічна Лікарня ім. А. і О. Тропіних”, що по вул.Комарова,2.

Загалом ПриватБанк відновив повноцінну роботу 36 своїх базових відділень у містах та селищах на деокупованих ЗСУ територіях України. Детальну інформацію як працює ПриватБанк в умовах воєнного стану та мапу працюючих АТМ (банкоматів) можна дізнатись за посиланням – https://privatbank.ua/help.

You may also like

Comments are closed.