ПриватБанк розширює можливості сервісу перевірки українських компаний «Досьє ділової репутації», який працює для клієнтів банку в “Приват24 для бізнесу”. Як повідомив член правління Приватбанку з питань МСБ Євген Заіграєв, відтепер можливо безкоштовно отримувати дані про стан обтяження рухомого майна в державному реєстрі ДРОРМ.

За словами Євгена Заіграєва, сервіс «Досьє ділової репутації», який ПриватБанк запустив для бізнесу у серпні 2023 року, стає все більш популярним серед клієнтів – на сьогодні користувачами сервісу є понад 30 тисяч юросіб та підприємців.

Перевірити інформацію про стан обтяження рухомого майна своєї компанії чи партнерів по бізнесу можна у мобільному додатку (меню «Послуги» – «Досьє ділової репутації») та веб версії “Приват24 для бізнесу” (меню «Партнери» – «Досьє ділової репутації»).
Державний реєстр обтяжень рухомого майна містить інформацію щодо обтяжень рухомого майна, зокрема майна, що виступає заставою за договором, або арештованого у виконавчому провадженні чи податковою службою.

Нагадаємо, сервіс «Досьє ділової репутації» дозволяє компаніям та підприємцям більше дізнатися про своїх партнерів по бізнесу, оцінити та звести фінансові ризики співпраці з контрагентами до мінімуму.

Також клієнти ПриватБанку можуть онлайн моніторити зміни за своїми компаніями та контрагентами. Щоб активувати моніторинг у послузі «Досьє ділової репутації» натисніть кнопку «Налаштування моніторингу» і «Підключити». Далі натисніть кнопку «Додати компанію», введіть ЄДРПОУ або ІПН і натисніть «Додати». Мониторинг своїх компаній та перших 3-х контрагентів – безкоштовний.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк розпочав благодійний проект поставки критично важливого медобладнання для нейрохірургічних відділень українських лікарень

ПриватБанк у співпраці з Українською асоціацією нейрохірургів розпочав новий благодійний проект для оснащення критично важливим ...

Comments are closed.