В День ментального здоров’я ПриватБанк влаштував “вуличний замір настроїв” киян та гостей міста – перехожих на Майдані Незалежності. Кожен, хто проходив повз Фінансовий простір ПриватБанку, міг відповісти на п’ять простих запитань про  свій психоемоційний стан. У результаті такого спонтанного опитування на інтерактивному стенді утворилась “павутинка”, що умовно відобразила реальний стан українців сьогодення.

В соціальному інтерактиві взяли участь понад 100 мешканців та гостей столиці. За результатами інтерактиву ми побачили, що багато українців, на жаль, постійно або час-від-часу відчувають тривогу та страх за майбутнє. Однак переважна більшість мають постійне коло підтримки та регулярно використовують техніки самодопомоги.

І найголовніше, що абсолютна більшість українців вірить, що все буде добре!

Ця акція стала продовженням зусиль ПриватБанку у сфері поінформованості про актуальну для українців тему та, зокрема, відобразила в реальному вимірі результати міжнародного соціологічного дослідження щодо ментального здоров’я, здійсненого в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” та представленого під час третього Саміту перших леді та джентльменів 6 вересня.

Це не перша ініціатива ПриватБанку задля підвищення обізнаності українців про важливість ментального здоров’я у рамках програми. У застосунку Приват24 інтегровано посилання на спеціальну сторінку “Ти як?” https://www.howareu.com/ з найкориснішими порадами, як тримати психологічну рівновагу у часи випробувань. До того ж, кожен клієнт Банку із застосунком може встановити собі одну із спеціальних обкладинок для діджитал-карток, що може слугувати нагадуванням потурбуватись про себе і підняти настрій.

Створення безбар’єрного простору є пріоритетом корпоративної соціальної відповідальності ПриватБанку, а підвищення обізнаності про важливість психічного здоров’я є частиною відповідної стратегії в банку.

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.