ПриватБанк та MoneyGram запустили в Україні новий сучасний сервіс, завдяки якому українці можуть отримувати перекази MoneyGram прямим зарахуванням на гривневі рахунки ПриватБанку та банків – партнерів MoneyGram в Україні. 

Для швидкого отримання переказу варто лише надати відправнику IBAN гривневої картки ПриватБанку (або іншого українського банку) та імʼя і призвище отримувача латиницею. Після відправки переказу гроші буде автоматично зараховано на картку, а клієнт миттєво отримає повідомлення про зарахування коштів. 

«Під час війни ми не зупиняємося ні на хвилину і працюємо з партнерами над вдосконаленням існуючих та створенням  нових інноваційних сервісів для українців, що дозволяють підтримувати українців з будь-якої точки світу – говорить керівник департаменту  міжнародних переказів ПриватБанку Марія Страшко.  Завдяки використанню найсучасніших технологій ми зробили отримання міжнародних переказів простим і комфортним, без додаткових зусиль з боку одержувача».

Автоматично зараховуватися на картки ПриватБанку чи інших банків буде і грошова допомога українцям від міжнародних організацій, що виплачується через MoneyGram. Відтепер українцям не потрібно чекати на контрольний номер переказу від міжнародної організації та звертатися у відділення банків для отримання переказу. 

Реквізити рахунку IBAN картки ПриватБанку можна дізнатися в Приват24, скориставшись меню «Сервіси» → «Перекази» → «SWIFT» → «Реквізити», в  терміналі самообслуговування: зверху справа натисніть «Налаштування» –> «Отримати реквізити картки» –> вставте Картку для виплат → введіть ПІН-код –> натисніть «Роздрукувати» або в Чат онлайн за тегом “реквізити”.

На картки ПриватБанку перекази MoneyGram зараховуються автоматично 24/7/365 (навіть у вихідні і святкові дні).   Швидкість зарахування переказу MoneyGram на картки інших українських банків залежить від роботи СЕП НБУ та банку отримувача, максимальний термін до 3-х робочих днів. 

Вам також може сподобатися

Новини компаній

Благодійний фонд ПриватБанку “Допомогати просто!” обладнав опорні лікарні Дніпропетровської області сучасними наркозними станціями

Опорні лікарні Нікополя та Кам’янського отримали дві сучасні наркозні станції по програмі Допомога шпиталям та ...

Comments are closed.