ПриватБанк спільно з Mastercard запускають акцію для додаткової підтримки українців, які отримують грошову допомогу від міжнародних організацій на банківські картки. Із 1 серпня 2022 року до 31 січня 2023 року кожен учасник, який виконав умови акції, отримає гарантоване поповнення мобільного телефону на 50 грн, а також додатково візьме участь у розіграші одного із трьохсот подарункових сертифікатів giftmall на суму 5 000 грн. Загалом для додаткової підтримки українців в рамках акції ПриватБанк та Mastercard виділили більше 5 млн гривень. 

Щоб отримати додаткову допомогу від банку та Mastercard, потрібно зареєструватися в акції на сайті, отримати грошову виплату від міжнародних організацій на картку Mastercard від ПриватБанку (через Western Union, MoneyGram, PrivatMoney або автоматичне зарахування на картку) та зробити щонайменше 2 транзакції на загальну суму від 500 грн з будь-яких карток Mastercard від ПриватБанку.

Якщо ви відповідаєте критеріям виплати грошової допомоги від міжнародних організацій і ще не подали заявку, ви можете зробити це на сайті «єДопомога», зазначивши IBAN картки Mastercard від ПриватБанку. Якщо ви не маєте картки, ви можете відкрити Digital картку Mastercard прямо у мобільному додатку Приват24, без необхідності йти до відділення банку.

Хто може отримати грошову допомогу?

Допомогу від міжнародних організацій можуть отримати внутрішньо переміщені особи, які перебувають в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб; особи, які проживають/перебувають на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або таких, що знаходяться в зоні активних бойових дій України. Пріоритетними є найменш захищені верстви населення, що мають соціальні статуси, такі як: особа з інвалідністю, пенсіонер, одинока мати або батько, багатодітна сім’я, отримувач допомоги малозабезпеченим сім’ям зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб.

Грошову допомогу на картку Mastercard від ПриватБанку можна отримати від Гуманітарної організації ООН (World Food Programme, WFP) – через Western Union;   Агентства ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН/UNHCR Ukraine) – через PrivatMoney; Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) – через PrivatMoney; Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця (IFRC) – через MoneyGram; виплата компенсації від Товариства Червоного Хреста (ТЧХУ) за програмою «Прихисток» – через PrivatMoney та Міжнародної організації Red Rose CPS – через MoneyGram.

Детальніше про акцію

You may also like

Новини компаній

Українські підприємці можуть підключити ПРРО “Каса” ПриватБанку через смартфон та додаток “Термінал” без додаткових комісій

Українські підприємці можуть підключити сервіс ПРРО “Каса” ПриватБанку та почати фіскалізацію операцій на смартфоні через додаток “Термінал” без ...

Comments are closed.