ПриватБанк та Mastercard оголосили переможців спільної ініціативи «Плече підтримки», яка спрямована на допомогу малому бізнесу та підприємцям Бучанського району на Київщині, чий бізнес особливо постраждав від російського вторгнення. В рамках ініціативи 20 підприємців, що зареєстровані та працюють у Бучанському районі і є клієнтами ПриватБанку, отримали по 70 000 грн грошової допомоги на відбудову чи розвиток власної справи.

Серед підприємців, які отримали грошову підтримку, 70% – це представники роздрібної торгівлі (від торгівлі продуктами харчування до магазинів меблів і квіткарень), інші 30% – підприємці у галузі громадського харчування та освіти. 

Для участі підприємцям необхідно було лише зареєструватися на сторінці «Плече підтримки від Mastercard і ПриватБанку» і автоматично стати учасником ініціативи. Загалом впродовж періоду дії ініціативи з 18.09 по 03.10 надійшло 323 заявки. 20 переможців було обрано за допомогою сервісу random.org.

“З перших днів війни підтримка мікро та малого бізнесу стала для банку головним пріоритетом – ми надали клієнтам пільгові умови обслуговування та кредитні канікули, не зупинили кредитування бізнесу, а головне, забезпечили безперебійну роботу всіх платіжних сервісів та еквайрингу, що допомогло багатьом підприємцям продовжити роботу безпечно, – відзначив член правління з питань малого та середнього бізнесу ПриватБанку Євген Заіграєв. – Сьогодні саме підтримка малого бізнесу, що працює у сфері роздрібної торгівлі, громадського харчування та освіти, є вкрай важливою для відновлення Бучанського району»

«Сьогодні більшість українських підприємців продовжують працювати навіть в умовах війни, і їм необхідна підтримка. Зокрема понад третина підприємців зазначають, що потребують саме фінансової допомоги. Ми в Mastercard раді, що спільно з нашим надійним партнером ПриватБанком змогли запустити ініціативу, аби фінансово підтримати підприємців Бучанського району, які суттєво постраждали з початку повномасштабного вторгнення», – зазначила Анна Онищенко, віцепрезидентка по роботі з клієнтами Mastercard в Україні та Молдові. 

You may also like

Comments are closed.