Мета благодійного збору, про який оголосили ПриватБанк та БФ “Дігінітас” – зібрати 30 мільйонів гривень на придбання тактичних дронів українського виробництва, які допомагатимуть наближати Перемогу.

Головна перевага таких дронів – швидкість та маневреність, На них встановлені камери та сучасні засоби зв’язку, що дозволяють оператору стежити за пересуванням ворога у режимі «реального часу» і водночас залишатися в укритті та бути захищеним від обстрілу. Кожен такий дрон – це десятки врятованих життів.

Перерахувати кошти на програму “Люті пташки” охочі можуть в декілька кліків за допомогою звичних сервісів ПриватБанку.

“Для ПриватБанку велика честь підтримати цей партнерський проект, – наголосив Голова правління ПриватБанку Герхард Бьош. –  Адже, окрім допомоги армії та благодійної складової, ми підтримаємо українські військові технології, які обороняють країну. Ми вважаємо, що зараз важливо інвестувати у засоби, які допомагають запобігти руйнуванням, а більше того – допомагають зберегти життя.”

“Україна має зробити так, щоб ми ризикували дронами, а не здоров`ям наших захисників. Для проведення штурму та контрнаступу треба значно більше безпілотників, ніж для проведення оборони. У нас немає часу розбудовувати військово-промисловий комплекс, але наші інженери створюють дешеві рішення, щоб знищувати техніку ворога на мільйони доларів”, – вважає Люба Шипович, засновниця фонду Dignitas.

Долучитися до програми і підтримати армію можна зробивши донат на спеціальній сторінці https://privatbank.ua/cpa/furious-birds, а також за допомогою будь-якого із сервісів ПриватБанку: в меню “Добро” в Приват24, меню “Благодійність” в банкоматах та терміналах самообслуговування, через сайт dobro.privatbank.ua, в касах банку.

You may also like

Comments are closed.