За результатами щорічного дослідження “Екосистеми для бізнесу 2024” від експертів SME Banking Agency, ПриватБанк визнано банком, що створив найбільш розвинену в регіоні ЕМА екосистему банківського обслуговування бізнесу. Екосистема ПриватБанку визнана кращою серед учасників рейтингу – а це 86 банків з 9 країн Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії.

“Під час війни ми продовжуємо підтримувати український бізнес не лише сучасними якісними банківськими послугами, програмами фінансування бізнесу, розвитком мережі еквайрингу, а й необхідними для роботи інноваційними сервісами та мотиваційними програмами”, – відзначив член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв.

Екосистема обслуговування малого бізнесу ПриватБанку, крім кредитування, класичних банківських послуг, еквайрингу та сервісів електронної комерції, включає інтегровані в інтернет – банкінг “Приват24 для бізнесу” онлайн сервіси, що допомагають підприємцям вести бізнес.

Зокрема, бізнес клієнти ПриватБанку активно користуються електронним документообігом, сервісами електронної звітності, кваліфікованим електронним підписом SmartID та сервісом Інвойсинг для створення й виставлення рахунків на оплату. У 2023 році банк додав до екосистеми новий сервіс сервіс «Досьє ділової репутації», що дозволяє компаніям та підприємцям в режимі онлайн дізнатися про своїх партнерів по бізнесу, оцінити та звести фінансові ризики співпраці з контрагентами до мінімуму.

Нагадаємо, за результатами дослідженнями компанії CBR у 2023 році, 45% юридичних осіб та 61% підприємців називають ПриватБанк основним банком з обслуговування їх бізнесу.

You may also like

Новини компаній

Клієнти ПриватБанку у прифронтових регіонах зможуть отримувати банківські послуги за допомогою мобільного банкомату

ПриватБанк стартував проект унікального в Україні мобільного банкомату, який буде обслуговувати клієнтів там, де немає ...

Comments are closed.