Державний ПриватБанк за підсумками 9 місяців 2023 року є лідером за темпами зростання обсягів кредитування малого та середнього бізнесу в Україні. Про це повідомили експерти SME Banking Agency.

За результатами  дослідження кредитування МСБ в Україні, загальний кредитний портфель малого та середнього бізнесу за підсумками 3 кварталу становить 158 млрд грн. Лідерами за темпами зростання кредитної підтримки малого бізнесу залишаються державні банки, а ПриватБанк за 9 місяців року став першим в українському ТОП-5 банків-кредиторів МСБ.

“На сьогодні ми є найбільшим українським банком за чистим кредитним портфелем МСБ, і продовжуємо активно кредитувати бізнес – наразі портфель бізнесу досяг 33,3 млрд грн, а за два роки маємо майже двократне збільшення обсягів кредитування, – відзначає член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв. – Сьогодні український бізнес націлений на розвиток та збільшення виробництва, тому ми задовольняємо збільшений попит на кредитування основних засобів, що дуже важливо для відновлення економіки”.

За дослідженнями компанії CBR, у 2023 році 45% юридичних осіб та 61% підприємців називають ПриватБанк основним банком для свого бізнесу.

You may also like

Новини компаній

Підтримка енергонезалежності українського бізнесу: ПриватБанк надає 120 млн грн на фінансування газогенераторних установок

В рамках програми підтримки енергонезалежності українського бізнесу Приватбанк підписав інвестиційну угоду обсягом 120 млн грн ...

Comments are closed.