Попри постійний цілодобовий вогневий терор Херсону, ПриватБанк не лише забезпечує безперебійне надання фінансових послуг,  але й працює над розширенням мережі.

Як повідомив керівник Південного макрорегіонального управління ПриватБанку Олексій Цимбалюк, у вересні та на початку жовтня було додатково поновлено роботу 3 банкоматів у Херсоні за адресами: вул. Університетська,4 (в приміщенні 6-го корпусу ХДУ),  вул.Вишнева,14 (палац меблів “Єврос- Стиль”) та  вул.Стрітенська, 21 (супермаркет “АТБ”).

Загалом на деокупованій території Херсонської області працюють  шість відділень ПриватБанку, 53 банкомати та 81 термінал самообслуговування. Актуальну інформацію про роботу ПриватБанку в умовах воєнного стану та мапу працюючих АТМ (банкоматів) та ТСО (терміналів самообслуговування) можна дізнатись за посиланням – https://privatbank.ua/help.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк розпочав благодійний проект поставки критично важливого медобладнання для нейрохірургічних відділень українських лікарень

ПриватБанк у співпраці з Українською асоціацією нейрохірургів розпочав новий благодійний проект для оснащення критично важливим ...

Comments are closed.