ПриватБанк з 24 листопада почав виплати чергового траншу жертвам Голокосту (колишнім в’язням концтаборів і тим, хто пережив німецьку окупацію). Як повідомив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко, ПриватБанк здійснює такі виплати з 2014 року і є єдиним банком-агентом, уповноваженим урядом Федеративної Республіки Німеччина виплачувати компенсації жертвам нацизму на території України в рамках компанії Claims Conference.

«Ми робимо все можливе, щоб одержувачі коштів відчували себе в банку максимально комфортно, а виплати були проведені в найкоротші терміни, – говорить Дмитро Мусієнко. – Всі виплати та інші операції в рамках цього проекту банк здійснює без комісій для одержувача».

Подати заяву на отримання виплат може лише ті, хто відповідає умовам отримання компенсації – люди, які особисто постраждали під час Голокосту. ПриватБанк повідомить всім отримувачам виплат про надходження коштів за телефоном чи через СМС. Сума допомоги буде автоматично зарахована на рахунок чи картку клієнта. Якщо у людини немає рахунку в ПриватБанку отримати гроші можна  готівкою в будь-якому з відділень банку в містах та районах України https://privatbank.ua/map, достатньо пред’явити паспорт.

You may also like

Новини компаній

В Україні стрімко набирає оберти прийом платежів через смартфони: за рік кількість активних користувачів додатку “Термінал” зросла у 5 разів

Українські підприємці все частіше вибирають для прийому оплати за товари та послуги зручний банківський сервіс, ...

Comments are closed.