Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» долучився до створення у Сухопутних військах ЗСУ Школи підготовки спеціалістів безпілотних авіаційних комплексів «Ятаган» та спільно з ПриватБанком оголосив благодійний збір з на її потреби. Для запуску повноцінної роботи школи необхідно зібрати 33 мільйони гривень.

«Ятаган» це школа в структурі Сухопутних військ ЗСУ, що формується на базі одного з їх навчальних центрів. Захисники проходитимуть фахове навчання, здобуваючи військову спеціальність зовнішнього пілота (оператора) безпілотних літальних апаратів. Школа готуватиме близько сотні фахівців щомісяця, а на кінець року – втричі більше.

Зібрані кошти будуть спрямовані на встановлення та облаштування модульних навчальних класів, трас для польотів і відпрацювання сценаріїв бойової роботи, майстерні з ремонту БпЛА, закупівлю тренувальних бортів тощо.

майор Сергій Матвійчук, керівник Школи БпЛА «Ятаган»

«Сухопутні війська – найбільша частина Збройних сил України. Вони потребують розбудови й масштабування спроможностей у підготовці кваліфікованих фахівців, які будуть ефективно застосовувати дрони в зоні бойових дій, – каже керівник Школи БпЛА «Ятаган» майор Сергій Матвійчук.Ми постійно покращуємо навчальний процес. Від військових отримуємо актуальну інформацію з фронту і оновлюємо програму. З появою нових комплексів будемо розширювати базу – ми до цього готові».

Підтримати збір можна, зробивши донат на спеціальній сторінці збору або за допомогою будь-якого із сервісів ПриватБанку: в меню «Добро» в Приват24, меню «Благодійність» в банкоматах та терміналах самообслуговування та через сайт dobro.privatbank.ua.

You may also like

Новини компаній

Кожна третя гривня з понад 1 трлн грн, залучених на підтримку держбюджету через ОВДП, інвестована ПриватБанком та його клієнтами

З початку повномасштабного вторгнення українські та іноземні інвестори вже інвестували у державні облігації України (ОВДП) ...

Comments are closed.