Попри війну, окупацію Херсонщини та частини Миколаївщини, ПриватБанк вже надав пільгових кредитів агрогосподарствам півдня країни на суму понад 1 млрд грн.

“Ми завершуємо програму кредитування посівної, але продовжуємо фінансування аграріїв.  Відтак розпочинаємо програму кредитування придбання основних засобів: техніки самохідної, причіпної, навісної, комерційного транспорту та спецтехніка за держпрограмою 5-7-9% з мінімальним авансом від 20%,- говорить Олексій Цимбалюк, директор Південного макрорегіонального управління ПриватБанку.

Загалом в Україні агропідприємства та фермери отримали пільгових кредитів на проведення посівної на 6 млрд грн. Фінансування в рамках державної програми кредитування агровиробників надано більше ніж 2,5 тисячам господарств.

You may also like

Новини компаній

ПриватБанк випускає спеціальні картки для отримання державних коштів на оздоровлення дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки

1 червня ПриватБанк приєднався до експериментального державного проекту єОздоровлення – монетизації послуг на оздоровлення та ...

Comments are closed.